|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

W Krakowie uruchomiono Punkty Doradztwa Kryzysowego

Przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym i mieszkańcom mają służyć Punkty Doradztwa Kryzysowego (PDK), które w poniedziałek uruchomiło miasto Kraków. W ramach PDK miejscy konsultanci udzielają – drogą telefoniczną i mailową – porad tym trzem grupom.

Fot. Pixabay

Zgodnie z informacjami magistratu, w poniedziałek rozpoczęły działalność Punkty Doradztwa Kryzysowego (PDK). Mają one służyć Przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym i mieszkańcom.

 

„Mając na uwadze obowiązujący w Polsce stan epidemii i związane z tym obostrzenia, PDK w pierwszej fazie funkcjonowania, będą działały w formule online, udzielając informacji mailowo oraz telefonicznie, a w miarę normalizacji sytuacji epidemicznej, uzyskają fizyczną lokalizację” – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Krakowa.

 

Konsultanci PDK udzielą informacji w zakresie funkcjonujących rozwiązań miejskich skierowanych do przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców, pomogą zorientować się w dostępnych pakietach finansowanych z regionalnych funduszy europejskich, a także wesprą w procesie korzystania z przepisów tarczy antykryzysowej.

 

Utworzony został także specjalny miejski serwis, na którym znaleźć można informacje o wsparciu udzielanym przez miasto Kraków, i o formach pomocy regionalnej oraz o rozwiązaniach na poziomie krajowym.

 

„W ramach funkcjonowania PDK zostaną podjęte niezbędne działania, by pomoc udzielana była szybko i w sposób maksymalnie uproszczony wszędzie tam, gdzie pozwalają na to obowiązujące przepisy prawa” – podkreślono w komunikacie.

 

Bądź na bieżąco. Relacje z regionu i kraju w Radiu Kraków 


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

0%
100%