|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Kraków: Bezpłatne porady adwokackie dla przedsiębiorców od 2 lutego

Od 2 lutego krakowscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad adwokatów w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa, przy ul. Wielickiej. Umowę w tej sprawie podpisano we wtorek. - Coraz więcej mamy pytań i wątpliwości w zakresie interpretowania przepisów prawa. Uważamy, że to jest realna pomoc, jaką miasto wspólnie z Okręgową Izbą Adwokacką może świadczyć naszym przedsiębiorcom - mówił Radiu Kraków Jerzy Muzyk.

Posłuchaj, co mówi Aleksander Gut, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie

fot. Pixabay

Sygnatariuszami dokumentu są zastępca prezydenta miasta Jerzy Muzyk i dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej Aleksander Gut.

Dyżury w każdy wtorek, pomiędzy 11 a 12 godz., będą tam pełnić właśnie członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej.

Dziekan krakowskiej ORA podkreślił, że adwokaci zawsze wspierają tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. „Ma to szczególne znaczenie dziś, w trudnych dla biznesu czasach, gdy brak jest jasnych reguł prowadzenia działalności gospodarczej. Codziennie jesteśmy zaskakiwani ograniczeniami i niejasnymi rozwiązaniami prawnymi. Jako adwokaci mamy doświadczenie w poruszaniu się w niejasnych, sprzecznych regulacjach prawnych. W pełni rozumiemy dramatyczną sytuację przedsiębiorców i gotowi jesteśmy ich wspomóc w tych trudnych czasach. Nie sztuką jest wspierać biznes w dobrych chwilach, sztuką jest podać rękę w sytuacji skrajnej i do tego jesteśmy powołaną” – powiedział.

Przedłużająca się pandemia koronawirusa i związane z tym obostrzenia niekorzystnie odbijają się na kondycji krakowskich firm. Część przedsiębiorców deklaruje, że zmuszona będzie w najbliższym czasie zamknąć lub ograniczyć działalność. Władze Krakowa zapowiadają, że chcą zapewnić wsparcie dla firm, zwłaszcza tych działających w skali mikro.

 

PAP/Dominika Kossakowska/sp

 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

 

0%
0%