Ten mecz miał być rozegrany w grudniu 2020. Spotkanie Hutnika Kraków ze Stalą Rzeszów było zaplanowane w 17. kolejce FORTUNA 1 ligi piłkarskiej. Odbyło się 10 lutego 2021. Gospodarze zremisowali ze Stalą 1:1, choć trzeba przyznać, że ten punkt zdobyli, wykorzystując olbrzymią dawkę szczęścia. Bo na Suchych Stawach to goście obejmowali prowadzenie i to w 90 minucie gry. Hutnicy pamiętali jednak o tym, że mecz trwa do końcowego gwizdka sędziego. A ten zabrzmiał dopiero wtedy, gdy nowy nabytek krakowian – Hiszpan Javier Bernal posłał piłkę do siatki rywala po rzucie wolnym. To była siódma minuta doliczonego czasu gry.

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów 1:1 (0:0) Bramki: 0:1 – 90' Mariusz Sławek, 1:1 - 90+7. Javier Bernal

Hutnik Kraków: Smug – Wojcinowicz, Stawarczyk, Kędziora, Ozimek (85. Olszewski), Świątek (85. Bernal), Drąg, Linca (71. Jodłowski), Zmorzyński, Bełczowski (62. Handzlik), Kitliński (62. Sobala).

Stal Rzeszów: Kaczorowski – Góra, Szeliga (57. Kostkowski), Marczuk (żk), Głowacki, Reiman, Olejarka, Wolski (80. Mustafajew - (żk), Skrzecz (67. Sławek), Goncerz (67. Pieczara), Szczepanek (67. Maciejewski).

Sędzia: Jacek Lis (Katowice)