|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Reklamuj się u nas

KONTAKT

Pion Marketingu i Impresariatu Artystycznego
Sekcja Sprzedaży, +48 (12) 630 62 06
reklama@radiokrakow.pl
 

PTMYI-8SY7SF

Dlaczego Radio Kraków?

- jesteśmy otwarci na potrzeby Słuchaczy i Klientów,
- wieloletnią tradycję łączymy z „byciem na bieżąco”,
- nasz program to rzetelne dziennikarstwo podparte silną bazą warsztatową,
- wykorzystujemy nowoczesną technikę w zakresie zarówno tworzenia programu jak i jego jakości emisyjnej,
- mamy 90 lat doświadczenia i ugruntowaną od lat pozycję radia publicznego.

Radio Kraków to godny zaufania partner dla Twojej kampanii reklamowej.

Radio Kraków cenią sobie nie tylko słuchacze, ale również reklamodawcy. Pomimo trudnej sytuacji na rynku, w ostatnich latach udaje nam się utrzymywać wysoki poziom przychodów reklamowych. Co więcej -  od 2012 roku odnotowaliśmy zdecydowany wzrost przychodów w stosunku do lat wcześniejszych. Dzięki interesującej i równocześnie ambitnej ofercie programowej docieramy do grupy odbiorców bardzo atrakcyjnej dla reklamodawców a dzięki szerokiej i elastycznej ofercie możemy zaproponować rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb Klientów czy założeń danej kampanii. W ofercie mamy m.in. emisję i produkcję spotów reklamowych oraz sponsoring. Współpracują z nami duże firmy i instytucje, ale też mniejsi przedsiębiorcy, którzy doceniają przede wszystkim efektywność kampanii i umiejętność jej dostosowania kampanii do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb Klientów i założeń danej kampanii. W ofercie mamy emisję i produkcję spotów reklamowych oraz sponsoring . Współpracują z nami duże firmy i instytucje, ale też mniejsi przedsiębiorcy, którzy doceniają przede wszystkim umiejętność dostosowania kampanii do indywidualnych potrzeb i jej efektywność.
 

Zaufali nam m.in.:

Orlen Oil Sp z o.o., Mota-Engil Europe S.A., Elektrociepłownia "Kraków" S.A., Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o. o.,  Tauron Polska Energia S.A.,  Galeria Krakowska, Galeria Kraków Plaza,  Inter Car Nowak, Viamot S.A., Antoniak Auto Sp. z o.o., Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Dealer BMW  Dobrzański Kraków,, Lexus - Kraków, Firma Roleski Spółka Jawna, Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II, Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna, Totalizator Sportowy Sp. z o.o. O/Kraków, Poczta Polska, TAJMAX, Roleski Spółka Jawna, Comarch, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego, Merkury Market,  Handlowa Spółdzielnia  JUBILAT,  Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o.

49%
51%