To jest fantastyczny sezon dla Kamila Stocha, w którym wygrał prawie wszystko, co było do wygrania. W niedzielę w Planicy odebrał kolejne trofeum - Kryształową Kulę dla najlepszego skoczka Pucharu Świata sezonu 2017/2018. To jest też bardzo ważny rok dla innego znakomitego małopolskiego sportowca, który z determinacją walczy o powrót do zdrowia.


AKTUALNA CENA: 4000 złotych - licytuje panI Dorota


Tomasz Brzeski to wszechstronny sportowiec z Nowego Sącza, utytułowany skialpinista, ale też biegacz górski, triathlonista, narciarz i kolarz. Biegał maratony, startował w triathlonie, wspinał się w górach i zjeżdżał z nich na nartach... 1 kwietnia 2017 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas zawodów skialpinistycznych w Zakopanem - uderzył głową o skałę. Cudem przeżył, wygrał walkę o życie, teraz dzień po dniu walczy o powrót do zdrowia. Aby walka ta zakończyła się sukcesem, konieczna jest intensywna i bardzo kosztowna rehabilitacja.

W zmaganiach o powrót do zdrowia Tomasza Brzeskiego wspiera także Stowarzyszenie „Krzysiek Pomaga Pomagać”, organizując w roku 2018 szereg wydarzeń sportowych, koncertów i aukcji. W tę pomoc włączyli się także niezawodni słuchacze Radia Kraków...

 


Prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem licytacji.


Szczegóły akcji „Krzysiek Pomaga Pomagać” Tomaszowi Brzeskiemu na stronie: krzysiekpomaga.org