Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Radiowy Klub Książki w Bochni

  • Kultura
  • date_range Sobota, 2017.04.22 16:02 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 00:49 )
W ramach naszej akcji promocji czytelnictwa, Radio Kraków odwiedzi Dyskusyjny Klub Książki Audio, działający przy Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni. To jedyny w Małopolsce Dyskusyjny Klub Książki Audio.

fot: fb biblioteki w Bochni

Do klubu  należą osoby niewidome i niedowidzące. Moderatorka Klubu, pani Alicja Imiołek, zachęca:
„Czytać poprzez słuchanie,  można i należy w każdym wieku, rozmawiać o  literaturze, teatrze i filmach. Poprzez to cały czas uczestniczymy czynnie w życiu kulturalnym.  Zapraszamy do klubu seniorów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą czytać książki drukowanej, zapraszamy do słuchania czyli „czytania” książek audio.”

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Audio odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 16. Zostanie omówiona książka "Wilki" Adama Wajraka.
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie ma w swoim zbiorze przeznaczonym dla Dyskusyjnycj Klubów Książki ponad 200 tytułow wydanych w formie audiobooka.

Projekt realizowany w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Promocja czytelnictwa”.

 

Katarzyna Fortuna/bp

 

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię