Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Skąd bierze się potrzeba pomagania innym u młodych?

  • Kulturka
  • date_range Niedziela, 2020.03.01 08:50 ( Edytowany Wtorek, 2021.06.08 17:49 )
Dziś, 1 marca rozpoczyna się slalom - gigant w stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach. 14 marca odbędzie się koncert w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, a we wrześniu Szymon Makuch przebiegnie samotnie Pamir Highway w Tadżykistanie. Wszystko po to, by pomóc Łukaszowi Dacie - sportowcowi, który potrzebuje wsparcia finansowego na rehabilitację. Skąd bierze się potrzeba pomagania innym - pyta Szymona Makucha Wioletta Gawlik.

Zrzutka finansowa organizowana w ramach biegu Szymona Makucha zostanie ogłoszona na stronie Stowarzyszenia "Krzysiek pomaga pomagać".

Zrzutka finansowa organizowana w ramach biegu Szymona Makucha zostanie ogłoszona na stronie Stowarzyszenia "Krzysiek pomaga pomagać".

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze


Notice: getimagesize(): Read error! in /mnt/drbd1/web2/www/library/Core/Image.php on line 312

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię