Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

„Kęsy” Bovskiej w Radio Kraków

Magdalena Grabowska - Wacławek występująca pod pseudonimem Bovska opowiedziała słuchaczom Radia Kraków o swojej najnowszej płycie.

fot. Murgabia Photography / Dzięki uprzejmości Bovskiej

Artystka zadebiutowała w 2016 roku albumem „Kaktus”. Pierwszy nakład został wyprzedany dwa dni po premierze, tytułowy singiel uzyskał w Polsce status złotej płyty, album był nominowany do Fryderyków w kategorii: Fonograficzny debiut roku. W 2017 r. Bovska wydała kolejny krążek - „Pysk”, a 5. października br. ukazał się trzeci autorski album Bovskiej zatytułowany „Kęsy”. Teksty napisała sama, muzykę współtworzy z Janem Smoczyńskim, który jest także producentem płyty.

 

 

Od siebie dodam, że ta propozycja nie jest do końca z mojej bajki. Kocham się w brzmieniu akustycznych instrumentów, a mimo to kibicuję Magdzie od pierwszej płyty i z radością czekam na kolejne Jej eksperymenty. Bovska dla mnie to energia, kolor, wdzięk. Jej „Kęsy” to opowieść kobiety żyjącej w XXI wieku, kobiety odważnej, barwnej, wiedzącej czego chce, a przede wszystkim – kobiety, która kocha i tą miłością chce się dzielić.

 

 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię