Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

INSZA w Radio Kraków

Łukasz Sabat i Wojciech Inglot powołali do życia nowy projekt. Łączy on w sobie wiele gatunków muzycznych - to zabawa m.in. jazzem, popem, etno i elektroniką z wplecionymi tekstami autorskimi, a także utworami znanych poetów polskich.

Łukasz Sabat i Wojciech Inglot

Łukasz (Look) Sabat urodzony w 1980 roku , multiinstrumentalista. Gra na duduku, saksofonie altowym, Hulusi, Sopiłce basowej i na wielu podobnych z rodziny dętych drewnianych, dodatkowo zajmuje się elektroniką i remixami. Zaproszony został do dwóch projektów prowadzonych przez multiinstrumentalistkę i pedagog Marię Pomianowską - krakowskiego Festiwalu Muzyki Tradycyjnej Rozstaje 2013 oraz gdyńskiego projektu Baltic Culture Wave 2013. Współtworzył zespoły Angela Gaber Trio oraz Magic at Midnight.

 

Wojciech Inglot - saksofonista, klawiszowiec, multiinstrumentalista, aranżer. Klawiszowiec w zespole Daddy's Cash / nauczyciel saksofonu w PSM I i II st. w Nowym Targu. Solista i kameralista, muzyk sesyjny i zespołowy, wykonujący muzykę klasyczną, współczesną, blues, jazz, smoothjazz, fussion, jazzrock, rock, folk.

 

 

 

Wyślij opinię na temat artykułu

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię