Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Trendy z Sieci: Memy internetowe

  • Trendy z sieci
  • date_range Czwartek, 2021.01.28 18:30 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 23:00 )
Absolutnym przebojem inauguracji prezydentury Joe Bidena stał się 79-letni senator Bernie Sanders. Wszystko za sprawą stroju, w jakim pokazał się na uroczystości. Obok eleganckich płaszczy i garniturów na tę okazję wybrał długą, popielatą kurtkę i parę dużych wełnianych rękawic. Na reakcje internatów nie trzeba było długo czekać… zdjęcie obiegło cały świat. W programie Trendy z Sieci rozmawialiśmy o memach internetowych w kontekście kulturowym, komunikacyjnym oraz marketingowym. Gośćmi programu byli dr Małgorzata Majewska z Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szymon Krzysiak strateg w agencji Insignia.

Trendy z Sieci w czwartki o godz. 18.30. Na program zaprasza Kamil Wszołek.

Trendy z Sieci w czwartki o godz. 18.30. Na program zaprasza Kamil Wszołek.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię