Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

Przystanek Kulinarny w poszukiwaniu wiosny

W sobotnim Przystanku Kulinarnym, w tej szczegółnej i trudnej sytuacji, w której znajdujemy się w związku z pandemią koronawirusa... postanowiliśmy dać Państwu przedsmak wiosny. Odetchnąć świeżym powietrzem za miastem, wśród krzewów, drzew i.....tego co już już niedługo zawita na naszych stołach. Odwiedziliśmy gospodarstwo JeDynie Darii Latały w Wawrzeńczycach.

Daria wynajduje i hoduje nietypowe i zapomniane rośliny, takie na przykład jak głąbik krakowskim, o którym głośno było w ubiegłym roku.. ale też potrafi pokazać jakie bogactwo kryje się w lesie o każdej porze roku. A to, co ostatnio znalazła robi wrażenie.

 

Zabraliśmy Państwa w wirtualny spacer po szklarniach gospodarstwa JeDynie w Wawrzeńczycach, żeby sprawdzić co już rośnie, co będzie już za chwilę, na co możemy już spragnieni nowalijek z niecierpliwością czekać.

Jak zwykle w Przystanku Kulinarnym była też Paulina Bandura z krakowskiej Księgarni pod Globusem, tym razem, ze względu na okoliczności o pachnącej książce opowiadała przez telefon.

Wyślij opinię na temat artykułu

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię