Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

Przystanek Kulinarny o jedzeniu i miłości

W sobotnim Przystanku Kulinarnym rozmawialiśmy o miłości i o tym jakim jedzeniem lubi się karmić. O tym jaką rolę odgrywa jedzenie i związane z nim rytuały oraz jak ważne są szczegóły przy stole. Pytaliśmy mieszkańców Krakowa o najlepsze jedzenie na randkę, a na deser była wyjątkowa propozycja do naszej kulinarnej biblioteczki.

fot.Pixabay

 Z doktor Małgorzatą Majewską specjalistką d komunikacji werbalnej i niewerbalnej z Instytytu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie rozmawialiśmy o tym jak ważną rolę jedzenie może odegrać ..na randce, czy zamówienie golonki to dobry pomysł i jaką opokę kulinarne rytuały stanowią w związkach – i to nie tylko tych romantycznych.

Jakim jedzeniem Krakowianie by uwodzili lub dawali się uwieść, jakie potrawy kojarzą im się z miłością i romantyczną kolacją -  jak się okazało wcale nie takie łatwe pytania zadawała Martyna Masztalerz.

A jako, że jedzenie jest ważne nie tylko w miłości, ale również w przyjaźni, to Paulina Bandura z krakowskiej Księgarni pod Globusem miała wyjątkową książkową propozycję. Książkę z przepisami ze znanego i lubianego serialu "Przyjaciele".

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię