Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

1989: Między czerwcem a wrześniem

Na wybory z 4 czerwca 1989 roku można spojrzeć jako na zaskakujący zwrot akcji w grze rozpoczętej w roku 1988 Magdalence, ale także jako na początek nowej gry, która 12 września tego samego roku doprowadziła do powstania rządu Tadeusza Mazowieckiego. Co wydarzyło się w Polsce między czerwcem a wrześniem 1989 roku? Jak ten czas wpłynął na dalsze dzieje polityczne Polski? Na te i inne pytania w "Polityce dla dorosłych" 13 czerwca 2018 r. będzie odpowiadał prof. Tomasz Gąsowski, historyk, wykładowca Akademii Ignatianum w Krakowie, współzałożyciel Ośrodka Myśli Politycznej oraz twórca i prezes Fundacji Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego. Zaprasza Dobrosław Rodziewicz.

Fot. rk

Audycja powstaje we współpracy z Ośrodkiem Myśli Politycznej w Krakowie.

Audycja powstaje we współpracy z Ośrodkiem Myśli Politycznej w Krakowie.

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię