- A
- A
- A
Nietypowa promocja tarnowskiego teatru. ZOBACZ NA ZDJĘCIACH
Owieczka, skrzat i szczudlarz błąkali się po Tarnowie. Wszyscy pytali o drogę do tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego.Happening "Którędy do teatru"
Owieczka odwiedziła przedszkole przy ulicy Szopena, krasnal rozmawiał z dziećmi w Parku Strzeleckim a w galerii handlowej Gemini można było zobaczyć trzech blond chłopców w zielonych strojach.
Wszystkie postacie poszukiwały drogi do tarnowskiego teatru. Ich wędrówka po Tarnowie była bowiem nietypową akcją zapowiadającą nowy sezon w Solskim a także przypominającą, że kto szuka teatru w Tarnowie, znajdzie go przy ul . Mickiewicza 4. Wszyscy bajkowi bohaterowie pochodzili ze spektakli prezentowanych w teatrze.
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolski
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
fot. P.Topolsk
crop_free
1
/ 12
- Startujemy z nowym sezonem z podwojoną energią. Plany są ambitne a cały zespół głodny wyzwań artystycznych – mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny tarnowskiego teatru. - Pokazanie naszych teatralnych bohaterów w całym mieście ma przypomnieć po wakacyjnej przerwie, że mamy dobre miejsce dla ludzi pragnących zobaczyć intrygujące i ciekawe spektakle- dodaje.
Szczegóły nowego sezonu w Solskim teatr zaprezentuje w najbliższy czwartek .
Uczestnicy happeningu wprawili w zadziwienie wielu mieszkańców Tarnowa. W happeningu wzięli udział: Zofia Zoń (Owieczka ze spektaklu - „Babcia mówi pa pa”), Aleksander Fiałek (Przewodnik - „Babcia mówi pa pa”), Jerzy Pal (Pocieszek - „Powrót krasnoludków”) oraz Filip Gieracki, Filip Kubala oraz Michał Niedbała (jako książęta z „Małego Księcia”).
(Agnieszka Wrońska)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
13:21
Jedna z krakowskich tradycji przerwana. Kwiaciarki nie złożyły życzeń Adasiowi
-
13:05
Co im wyszeptał las?
-
12:18
Światło w mroku. Monika Dudek o zimie, świętach i powrocie do istoty tradycji
-
12:00
Filozofia na tropie Kevina, który został sam w domu. Co chce nam powiedzieć nieśmiertelny świąteczny klasyk?
-
10:53
W Zakopanem święta w śnieżnej scenerii. Trudne warunki na tatrzańskich szlakach
-
10:22
W Kopalni Soli w Wieliczce oraz Bochni już rozpoczęli świętowanie Bożego Narodzenia
-
09:52
Straż pożarna ostrzega przed pożarami podczas świąt. Winna jest głównie... nieuwaga
-
09:31
Wiek to tylko liczba. Krzysztof Cugowski w świątecznej rozmowie w Radiu Kraków
-
08:59
Car słucha bajek. Putin i samonapędzający się błąd Kremla
-
08:36
Kraków chce w kosmos. Prezydent Miszalski ze specjalną prośbą do premiera Tuska
-
07:52
Etnografka: Choinka to następczyni podłaźniczki
-
07:32
Mróz i opady śniegu w Małopolsce. W Wigilię będzie chłodno
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze