- Na pewno nie wcześniej niż w okresie wiosennym. Jest zamierzenie, żeby to połączyć od razu z możliwością wykonania konserwacji. Ta jest przewidziana na okres wioseny - wyjaśnia Artur Michałek, dyrektor ZDiK.
Do tego czasu przechodnie będą narażeni na uślizgi i upadki. Przypomnijmy, że remont tarnowskiego rynku rozpoczął się w 2019 roku. Miał się zakończyć w maju ubiegłego roku, ale z uwagi na nieprzewidziane kłopoty z uszczelnieniem fundamentów jednej z przylegających kamienic, zanotował kilkumiesięczne opóźnienie.
Koszt tej inwestycji to ponad 5,5 miliona złotych.
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze.
Marcin Golec/ko