- A
- A
- A
Awantura na meczu żużlowym Unii Tarnów
Tarnowska policja zatrzymała siedmiu kibiców - chuliganów, którzy wczoraj na stadionie w Tarnowie-Mościcach zaatakowali kamieniami, butelkami i krzesełkami pracowników ochrony stadionu i zgromadzone na nim osoby.Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 10
Do zdarzenia doszło tuż przez rozpoczęciem zawodów, w trakcie zajmowania miejsc przez kibiców. Kibice drużyny Falubazu Zielonej Góry chcieli wnieść na mecz flagę swojej drużyny ale ochrona nie wyraziła na to zgody, według nich flaga miała zawierać obraźliwe treści.
Doszło do sprzeczki, podczas której kibice obrzucili ochronę i osoby znajdujące się w pobliżu butelkami, kamieniami i krzesełkami wyrwanymi z trybuny gości.
Unia lepsza w pierwszym półfinale FOTO
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Przed rozpoczęciem zawodów udało ich się ich uspokoić a po zakończeniu meczu udało się ich zatrzymać.Policja zatrzymała siedmiu najbardziej agresywnych mężczyzn. Mieszkańcy województwa lubuskiego, w wieku od 17 do 32 lat, trafili do policyjnego aresztu.
Dzisiaj usłyszą zarzuty m.in. rzucania podczas masowej imprezy sportowej przedmiotami mogącymi stanowić zagrożenie dla przebywających na terenie obiektu osób, zakrywania twarzy w celu uniemożliwienia ich rozpoznania i nie podporządkowania się poleceniom służb porządkowych. Zostaną także doprowadzeni do tarnowskiego sądu z wnioskami o ukaranie w trybie przyśpieszonym.
Grozi im nawet do 5 lat pozbawiania wolności.
(Agnieszka Wrońska/ko)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
10:41
Ingres kardynała Grzegorza Rysia na urząd metropolity krakowskiego
-
10:06
Czy wolno tak strzelać? Zwierzęta i fajerwerki!
-
09:47
Kardynał Grzegorz Ryś objął urząd arcybiskupa metropolity krakowskiego. Relacja
-
09:41
PŚ w skokach - w sobotę dwa konkursy w Engelbergu
-
09:09
Mandaty za nielegalny wjazd do strefy czystego transportu w Krakowie. Co trzeba wiedzieć?
-
08:30
Nowy Sącz: Po raz pierwszy w historii miasta wydatki przekraczające miliard złotych
-
08:18
„Pociąg do Zakopanego”. Wyjątkowa wystawa DESA Unicum po raz pierwszy w Zakopanem
-
07:58
Niecodzienne zderzenie pociągu z samochodem osobowym w Tarnowie
-
07:44
IMGW: Pochmurny i mglisty weekend; od poniedziałku ochłodzenie
-
21:55
Kraków Airport: przekierowane loty z powodu mgły
-
19:56
Kardynał Ryś przejmuje „pole minowe”. Co zostawił po sobie abp Jędraszewski?
-
19:40
Ewa Lipska z odznaką "Honoris Gratia"
-
18:57
Pożar w restauracji na Krupówkach. Dwie osoby w szpitalu
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze