14.
Marcin Nowak - 1 (1,0,0)
15.
Piotr Pawlicki - 6+1 (2,w,2,1*,1)

BIEG 15: Baliński(zmiana:Piotr Pawlicki) , Janowski, Przemysław Pawlicki , Kołodziej 1:5(44;46)

Podwójne zwycięstwo Jaskółek! Tarnowianie wyszli w dwójke lepiej spod taśmy i mimo ataków bracki pawlickich nie oddali prowadzenia do samego końca! 3 punkty (zwycięstwo plus bonus ) jadą do siedziby Mistrza Polski

BIEG 14: Madsen-2, Bjerre-3 , Vaculik-0, Lindgren-1 2:4(43:41)

Po pierwszym wirażu na prowadzenie wyszła dwójka Duńczyków. Szybszy okazał się jednak Bjerre, a Vaculik pozostał daleko z tyłu, na kilka odległości za Lindgrenem

BIEG 13: Baliński -2, Vaculik-1, Bjerre-0 , Kołodziej-3 2:4 (39:39)

Od początku prowadził Damian Baliński, ale podczas drugiego okrążenia wyprzedził go Janusz Kołodziej. Z tyłu natomiast Kenneth Bjerre rywalizował o jedno "oczko" z Martinem Vaculikiem. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem tarnowian 53:37, więc sprawa punktu bonusowego jest już praktycznie przesądzona. Teraz przerwa,a tuż po niej czas na biegi nominowane

BIEG 12: Gomólski-1, Nowak-0 , Janowski-2, Lindgren-3 3:3 (37:35)

Juz po pierwszym łuku najlepiej wyszedł Lindgren, blokując dwójke nieźle jadących tarnowian. Szwed blokował jednak ich do samego końca

BIEG 11: Zengota -0, Madsen-3, Przemysław Pawlicki-2 , Łaguta-1 2:4(34:32)

Nierówny start zalicza Leon Madsen . W powtórce Duńczyk najlepiej wyjechał sprzed taśmy, a za jego plecami podążał Artiom Łaguta. W drugim łuku pierwszego okrążenia pod łokieć Rosjanina wjechał Przemysław Pawlicki, który wyniósł go nieco szrzej. Nie wykorzystał tego jednak Grzegorz Zengota. Leon Madsen wygrał z bardzo dużą przewagą.

BIEG 10: Mazur(zmiana:Gomólski-1), Lindgren-0 , Kołodziej-3, Baliński-2 2:4 (32:28)

Najlepszy na starcie był Gomólski. Szybko jednak oddał pole koledze klubowemu. Potem, już na trzecim okrążeniu młodzieżowiec tarnowian dał sobie wjechać pod łokieć, po ataku Balińskiego i spadł na trzecia pozycję.

BIEG 9:Vaculik-1, Zengota-2 , Łaguta-0, Bjerre-3 5:1 (30:24)

Gospodarze zdobyte na pierwszym łuku prowadzenie utrzymali do samego końca biegu. Szlak przetarł Duńczyk, a tuż za nim pociągnął Zengota, nie pozostawiając Jaskółkom szans

BIEG 8: Przemysław Pawlicki , Madsen, Piotr Pawlicki , Janowski 3:3 (25:23)

BIEG 7: Bjerre -3, Kołodziej-1, Zengota -2, Gomólski-0 5:1(22:20)

Nierówny start i bieg został przerwany. W powtórce mieliśmy piękna walkę Kołodzieja z Zengotą, przegraną jednak przez kapitana Jaskółek. Gospodarze pewnie wygrywają podwójnie. Przerwa na równanie toru

BIEG 6: Łaguta-2, Przemysław Pawlicki-3 , Vaculik-1, Nowak-0 3:3 (17:19)

Przemysław Pawlicki zamknął w pierwszym łuku Łagutę i objął prowadzenie. Marcin Nowak na pierwszym wirażuzbliżył się na moment do Martina Vaculika, ale Słowak szybko sobie z nim poradził i dojechał na mete jako trzeci.

BIEG 5: Baliński-3 , Janowski-2, Lindgren -1, Madsen-0 :2 (14;16)

Bieg bez historii-zawodnicy wjechali na metę w dużych odległościach od siebie. jedyną walkę stoczyli na starcie Janowski z Lindgrenem. Po chwili tarnowianin nie pozostawił rywalowi nawet cienia szans

BIEG 4: Kołodziej-3, Piotr Pawlicki -2, Mazur-0, Przemysław Pawlicki-1 3:3 (10:14)

W pierwszym łuku prowadzenie, korzystając z pierwszej pozycji startowej zdobył Janusz Kołodziej. kapitan Jaskółek po chwili wypracował sobie dużą przewagę nad bracmi Pawlickimi i prowadzenia już nie oddał. Zdecydowanie słabszy występ notuje Edward Mazur. Teraz czas na przerwę na równanie toru

BIEG 3: Lindgren-2 , Łaguta-3, Baliński-1 , Vaculik-0 3:3 (7:11)

Nie ma biegu bez przerwy dzisiaj. Na wjeździe w wiraż upadli Artiom Łaguta i Damian Baliński. Obaj na jednym motocyklu wrócili do parku maszyn. Powtórka odbędzie się jednak w pełnym składzie
W powtórce Martin Vaculik skutecznie został zablokowany na starcie przez Fredrika Lindgrena. Przy wewnętrznej natomiast pomknął Artiom Łaguta i objął prowadzenie. Baliński natomiast musiał cały czas bacznie uważać na Vaculika.

BIEG 2: Piotr Pawlicki-w , Gomólski-3, Nowak -1, Mazur-2 1:5(4:8)

Bieg został przerwany, po tym jak Piotr Pawlicki powalił Gomólskiego, który już dłuższą chwilę leży na torze. Sprawca zamieszania został wykluczony
W powtórce piękna jazda tarnowian. Od początku na prowadzeniu Gomólski (nie oddał go do końca., a Edward Mazur na pierwszym łuku objechał pewnie Nowaka

BIEG 1: Janowski-0, Bjerre(taśma:Piotr Pawlicki-2) , Madsen-3, Zengota-1 3:3 (3:3)

Bjerre nie wytrzymał presji i wjechał w taśmę na starcie. W jego miejsce pojedzie Piotr Pawlicki
W powtórce bardzo dobrze wystartował Leon Madsen, który uciekł do przodu. Gospodarze nie mieli jednak problemów z poradzeniem sobie z Maciejem Janowskim, który jechał ostatni już od pierwszego okrążenia.