Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Damian Kapica nie zagra przez miesiąc. ROZMOWA

  • Marek Solecki
  • date_range Poniedziałek, 2021.11.22 13:09 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.11.22 13:22 )
Wczoraj radość kibiców, bo Comarch Cracovia zdobyła awans do finałowego turnieju o Puchar Kontynentalny. Teraz jednak wracamy do ligi, a tu już we wtorek mecz z liderem z Katowic, a tymczasem Pasy przez miesiąc będą musiały sobie radzić bez swojego lidera.

fot. cracovia.pl

"Cel został osiągnięty" - mówi napastnik Comarch Cracovii Damian Kapica ciesząc się z awansu drużyny do finałowego turnieju o Puchar Kontynentalny. Lider Pasów zrobił w miniony weekend wszystko, by pomóc kolegom w tym awansie. Teraz jednak - z powodu kontuzji - czeka go długa przerwa.

Posłuchaj rozmowy Marka Soleckiego z Damianem Kapicą

Turniej finałowy o Puchar Kontynentalny zostanie rozegrany na początku stycznia, oprócz Comarch Cracovii zagrają w nim Saryarka Karaganda z Kazachstanu, HK Homel z Białorusi i Aalborg Pirates z Danii, gospodarza poznamy w najbliższym czasie. A już we wtorek kolejna seria spotkań hokejowej ekstraligi, a w niej mecze Comarch Cracovia - GKS Katowice, Tauron Podhale Nowy Targ - Ciarko STS Sanok, Re-Plast Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec oraz Energa Toruń - JKH Jastrzębie.

Autor:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię