Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Remont płyty głównej krynickiego deptaka wszedł w decydującą fazę. ZDJĘCIA

Kuracjusze i turyści wypoczywający w Krynicy muszą uzbroić się w cierpliwość. Remont płyty głównej deptaka wszedł w decydującą fazę. Plac pomiędzy Pijalnią Główną a Starym i Nowym Domem Zdrojowym został wyłączony z ruchu pieszego.

fot: Damian Radziak

Posłuchaj co mówi burmistrz Krynicy, Piotr Ryba
Burmistrz Piotr Ryba przeprasza za utrudniania i zachęca do korzystania z wyznaczonych tras, które pozwolą ominąć rozkopane centrum uzdrowiska. "Bulwary są czynne, ale sam most Północny jest zamknięty. Można go obejść polaną Janówka lub bankietem Kryniczanki. Prace są prowadzone. Kiedyś muszą być zrobione. W klimacie górskim to lato, późna wiosna i wczesna jesień. Nie mamy wyjścia. W przyszłym roku będziemy dumni z tego, jak wygląda deptak" - mówi.

Prace potrwają do końca tego roku. Koszt zadania to 15 milionów złotych.

To już piąty etap rewitalizacji centrum Krynicy. Wcześniej odnowiono m.in. Park Dukieta i Polanę Janówka. Całkowity koszt wszystkich prac to 55 milionów złotych.
Autor:
Bartosz Niemiec

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię