- A
- A
- A
Modernizacja SOR-u w gorlickim szpitalu na półmetku
Gotowe są już pierwsze pomieszczenia szpitalnego oddziału ratunkowego dla terapii natychmiastowej. Cały oddział będzie większy o ponad 100 metrów kwadratowych, a chorzy przyjmowani będą w lepszych warunkach.Powstanie też specjalny korytarz, dzięki któremu osoby przychodzące do szpitala nie będą musiały, jak dotychczas, przechodzić przez SOR – podkreśla Marian Świerz – dyrektor szpitala w Gorlicach.
Szpitalny oddział ratunkowy wyposażony zostanie także w nowoczesny sprzęt. Zakup aparatury i modernizacja pomieszczeń pochłoną 4 mln złotych. Prace remontowe potrwają do października.
Marta Jodłowska/wm
Komentarze (0)
Najnowsze
-
07:20
Kolejne skrzyżowanie na drodze krajowej nr 75 z Nowego Sącza do Krynicy ma być bezpieczniejsze
-
07:02
Tramwaj na Kliny wraca do budżetu Krakowa na 2026 rok
-
06:44
Kardynał Ryś spotkał się z naczelnym rabinem Polski Michaelem Schudrichem
-
06:27
Pochmurny poniedziałek w Małopolsce. Noc z przymrozkami w górach
-
06:01
Od poniedziałku są już pierwsze zmiany świąteczne w komunikacji miejskiej. SPRAWDŹ
-
21:05
Wybaczyć czy nie wybaczyć - czy trzeba się godzić na święta?
-
19:54
Wieża widokowa na Górze Parkowej w Krynicy coraz bliżej otwarcia. Znamy szczegóły
-
18:59
Groźny wypadek koło Wieliczki
-
18:29
94. Lekcja Śpiewania: plac Szczepański rozbrzmiał kolędami i pastorałkami
-
18:12
Pomoc w kryzysie uzależnień. Jak działa Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Krakowie
-
17:05
Lista Niezapomnianych Przebojów nr 1597 z 21.12.2025
-
16:36
Kraków: pijany kierowca wjechał w mur kościoła św. Krzyża
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze