Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Ludzie dobrego serca nagrodzeni. W Nowym Sączu rozdano statuetki Ziarnko Gorczycy

  • Nowy Sącz
  • date_range Sobota, 2019.02.16 20:35 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 08:44 )
To najbardziej znany plebiscyt w regionie sądeckim, którego celem jest docenienie osób, które niosą bezinteresownie pomocą innym. W kategorii Osobowość nagrody powędrowały do: współorganizatorów akcji Motomikołaje na Sądecczyźnie Renaty i Pawła Fojtów oraz organizatorki wydarzeń kulturalnych i charytatywnych Urszuli Baziak .

Fot. Damian Radziak

posłuchaj nagrodzonych w kategorii Osobowość posłuchaj nagrodzonych w kategorii Organizacja
Nowy Sącz. Gala plebiscytu Ziarnko Gorczycy

W kategorii Organizacja statuetki otrzymały firmy: Park-M oraz Vitberg, które hojnie wspierają organizację wydarzeń kulturalnych i charytatywnych. Pomagają też fundacjom oraz stowarzyszeniom w organizacji wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin. 

"Robimy to, by pomóc innym. Wszystkim nie damy rady, ale staramy się. Dzisiaj pomaganie jest modne, kiedyś było oczywiste, a my chcemy zaliczać się do tej drugiej grupy. Nie mówić, a działać" - podkreślają przedstawicielki firm Park M Ewelina Łasińka oraz Vitberg Dobrosława Chrząstowska. 

Dochód z sprzedaży biletów na galę, na której ogłoszono zwycięzców plebiscytu oraz tradycyjny bal towarzyszący wydarzeniu, zostanie przeznaczony na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum.

 

Bartosz Niemiec/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

1512948

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię