- A
- A
- A
Call center Orange w Nowym Sączu zostanie zlikwidowane
Tylko na rok udało się uratować miejsce pracy w sądeckim oddziale firmy Orange. W ramach restrukturyzacji spółki call center w Nowym Sączu zostanie zlikwidowane z końcem maja.49 pracowników etatowych otrzymało ofertę pracy w placówkach w Katowicach i Radomiu. - Natomiast pozostałe 21 osób zatrudnionych na umowy zlecenie nie otrzymało żadnej propozycji – powiedziała Radiu Kraków Stanisława Rolka, przewodnicząca związku zawodowego Solidarność w sądeckim oddziale Orange.
Zdaniem posła Solidarnej Polski Arkadiusza Mularczyka, te miejsca pracy można było uratować , a nawet była szansa na utworzenie w Nowym Sączu jeszcze większego oddziału firmy. Parlamentarzysta poinformował na konferencji prasowej, że Adam Wrzostek prezes spółki poprosił władze miasta o pomoc w znalezieniu nowej siedziby dla call center.
To nieprawda – odpowiada Ryszard Nowak prezydent Nowego Sącza, który tłumaczy, że od momentu pojawiania się informacji o likwidacji placówki na początku ubiegłego roku był mocno zaangażowany w walkę o uratowanie oddziału. Kilka razy spotkał się z przedstawicielami spółki Orange i zaproponował, żeby nowy, większy oddział otwarto w Miasteczku Multimedialnym, który jako jedyny budynek na Sądecczyźnie spełnia wszystkie wymagania operatora sieci komórkowej. - Było to marcu 2013 roku – przypomina Ryszard Nowak.
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
09:00
Tu był Grzegorz z Ciechowa, czyli piejo kury piejo 30 lat później
-
08:47
Masz działkę? Sprawdź, co zmieni plan ogólny w Tarnowie
-
08:25
Tarnów wzmacnia bezpieczeństwo. Nowy magazyn sprzętu kryzysowego już działa
-
07:55
Wiosna coraz bliżej. W przyszłym tygodniu nawet 13°C, możliwy krótki powrót zimy
-
07:23
Duże zachmurzenie i opady. Sprawdź prognozę dla Małopolski
-
21:46
Polskie przedsiębiorstwa stają na podium jeśli chodzi o nowoczesność i oszczędzanie na procesach. Jak to robią?
-
21:39
Zdrowe nawyki żywieniowe, które odmienią twoje samopoczucie. Od czego zacząć?
-
19:26
Zderzenie samochodu osobowego z dzikiem koło Wadowic
-
18:57
Mariusz Kutwa o krok od wypożyczenia. Czy Wisła nie strzeli sobie w stopę?
-
18:40
Bramkarz Wisły po derbach: Remis nie był sprawiedliwy
-
18:05
Tarnów uczcił pamięć o powstaniu narodowym z 1846 roku
-
17:13
Kardynał Ryś: 14 marca w archidiecezji krakowskiej rozpocznie się synod
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze