Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

W Chrzanowie zaczęła działać Ambasada Kreatywności. ZOBACZ ZDJĘCIA

To nowe miejsce na mapie Chrzanowa. Przy ulicy Świętokrzyskiej, tuż obok rynku, zaczęła działać Ambasada Kreatywności. To trochę kawiarnia, trochę herbaciarnia. Jest też miejsce do spotkań, warsztatów a także biurka do wynajęcia dla osób, które szukają przestrzeni do pracy. Ambasada jest tak zwanym przedsiębiorstwem społecznym. Jej założyciele liczą, że będzie to ważne miejsce spotkań mieszkańców.

fot: M. Mędela

Posłuchaj rozmowy z założycielami ambasady: Radkiem, Grzegorzem i Martą
Ambasada Kreatywności w Chrzanowie

W ambasadzie stałym punktem są warsztaty. Były już między innymi zajęcia z zakładania ogrodów w słoikach i tworzenia portfeli ze starych kartonów. Są tam jednak też dużo poważniejsze zajęcia np. z języka migowego, czy mediów społecznościowych dla przedsiębiorców. 

 

 

 

 

(Marek Mędela/ko)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię