Dla dorosłych przygotowana jest akcja bookcrossingowa. Książki można pożyczać, wymieniać, oddawać oraz czytać na leżakach. "Przychodzą całe rodziny. Jest super. Poprosiłam mamę, żebyśmy przyszli i bardzo mi się podoba. Piknik jest dla wszystkich. Dorośli i najmłodsi znajdą coś dla siebie. To już piąty piknik" - mówili uczestnicy wydarzenia.
Piknik organizowany jest w ramach projektu Literacki Ogród Biblioteki Kraków. Wydarzenie potrwa do godziny 18.00.
- A
- A
- A
W Budynku Głównym Biblioteki Kraków przy ulicy Powroźniczej trwa piknik futurologiczny
Wydarzenie zorganizowane zostało w związku z setną rocznicą urodzin oraz rokiem Stanisława Lema. Na miejscu na odwiedzających czekają liczne atrakcje dla najmłodszych, między innymi: warsztaty z robotyki, warsztaty plastyczne, a także walki sterowanych robotów.
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
22:16
Jak rynki finansowe reagują na naruszenie polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony?
-
19:40
Most do przyszłości. Jak Polska może pomóc młodym Ukraińcom i Ukrainie?
-
17:42
Przebudowa ulicy Tynieckiej. Mieszkańcy boją się efektów inwestycji
-
17:39
Incydent w Urzędzie Miasta Krakowa. Rozpylono drażniącą substancję
-
17:06
Kłopotliwe rondo tymczasowe na Lwowskiej, mieszkańcy proszą o zmiany
-
16:49
Kongres Futurologiczny w 104. rocznicę urodzin Stanisława Lema.
-
16:22
Iść i czytać! Biblioteka Kraków z rekordowym dofinansowaniem
-
15:49
"Czynności przypominały składanie ofiary z człowieka". Wicestarosta tarnowski, wójt i dyrektorka skazani na bezwzględne więzienie
-
15:36
Złodziej, który lubił przebieranki. Policja złapała kreatywnego przestępcę z Tarnowa
-
15:00
Gmina Żabno buduje ścieżki rowerowe, poprowadzą do atrakcji regionu
-
14:47
„Miłość i śmierć” – serial o zbrodni, która wstrząsnęła Ameryką
-
14:41
Co gwarantuje Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych?
-
14:39
Vitalik Havryla: To będzie inny Pan Tadeusz
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze