- A
- A
- A
Pierwsze ruchome schody na Rondzie Mogilskim zostały zadaszone
Jest już gotowe pierwsze zadaszenie ruchomych schodów na Rondzie Mogilskim w Krakowie. Jest więc szansa, że schody w końcu przestaną się psuć.Zadaszenie ruchomych schodów na Rondzie Mogilskim
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 5
Eksperci uznali, że schody psują się z powodu deszczu i śniegu. Zadaszenie sprawi, że awarii będzie mniej. Kiedy już wszystkie zadaszenia będą gotowe, rozpocznie się remont samych ruchomych schodów. Jak obiecuje Piotr Hamarnik z ZIKiT-u, do końca marca wszystko będzie działało jak należy.
Na razie osoby starsze i niepełnosprawne muszą korzystać z wind, które są obok. Ciekawostką jest to, że zadaszenie ma kolor pomarańczowy.
(Maciej Skowronek/ko)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
06:49
Małopolanka dziewiąta na mecie
-
06:41
Czwartek zapowiada się na pochmurny. W nocy będzie mroźno
-
06:24
Zbliża się to, czego wszyscy się boją. W sobotę startują prace na moście Grunwaldzkim
-
06:07
Aktualności komunikacyjne Radia Kraków 08.05
-
06:02
W drugim dniu konklawe przewidziane są cztery głosowania. Kiedy możemy ujrzeć dym? TRANSMISJA Z WATYKANU
-
20:41
Między podziałami a polityką. Jaki powinien być nowy papież?
-
20:05
Tragedia na UW. Nie żyje jedna osoba, zatrzymano sprawcę
-
18:52
"To nie jest miejsce na kolejny budynek". Mieszkańcy Nowego Sącza kontra deweloper
-
16:49
Maj pachnie muzyką – pięć koncertów, na których trzeba być
-
16:29
W Trzebini runął 120-metrowy komin ciepłowni. "To nowe otwarcie dla regionu"
-
15:57
W puli 150 mieszkań, które trzeba sobie odświeżyć. Kraków startuje z kolejną edycją "Mieszkania za remont"
-
15:27
Choć odchodzimy od Kościoła chętnie oglądamy Watykan w filmach. Konklawe w popkulturze
-
13:10
Składka zdrowotna dzieli polityków. „Małe firmy potrzebują oddechu, ale to wymaga namysłu”
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze