- A
- A
- A
Park kulturowy na zakopiańskich Krupówkach?
Dyskusja o uporządkowaniu jednego z najsłynniejszych polskich deptaków to jeden z głównych tematów poruszanych na XV Tatrzańskim Forum Gospodarczym w Zakopanem.W Zakopanem odbywa się XV Tatrzańskie Forum Gospodarcze. Głównym tematem spotkania lokalnych przedsiębiorców jest wprowadzenie Parku Kulturowego na Krupówkach. Z danych Tatrzańskiej Izby Gospodarczej wynika, że blisko 200 przedsiębiorców opowiada się za wprowadzeniem uchwały o Parku Kulturowym. Gdyby uchwała weszła w życie, z najsłynniejszej zakopiańskej ulicy zniknęłyby szpecące otoczenie szyldy i reklamy.
Wprowadzenie Parku Kulturowego wywołuje wiele emocji. Agata Wójtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej przekonuje, że jeżeli władze Zakopanego nie doprowadzą do wprowadzenia uchwały o Parku Kulturowym na Krupówkach, to mogą spodziewać się protestów lokalnych biznesmenów.
, mp)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
12:42
Ingres kardynała Grzegorza Rysia w Katedrze Wawelskiej. Historyczne insygnia w służbie nowego metropolity
-
12:33
"Mam dość kobiet w barchanowych gaciach. Mamy prawo się śmiać"
-
12:11
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na alei Pokoju, jeden wjechał w przystanek
-
11:43
Krakowska policja szuka świadków potrącenia na ulicy Łagiewnickiej
-
11:19
"Samotność seniora" - reportaż Ewy Szkurłat
-
11:02
Koło oderwało się od tira i uderzyło w inny samochód. Na DK-28 ruch odbywa się wahadłowo
-
10:32
Tarnów idzie na wojnę z hejtem. Miasto przygotowuje specjalny antyhejterski program
-
10:08
Co ubrać na ślub cywilny zimą? Stylowe propozycje
-
10:01
Kosmiczne opaski czyli technologia przyszłości na AGH
-
09:45
Do trzech razy sztuka? Kolejna tura negocjacji ze strakującą załogą chrzanowskiego Valeo
-
09:08
Dlaczego biskup krakowski ma tytuł arcybiskupa metropolity?
-
09:07
Od 30 lat wspiera i doradza
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze