- A
- A
- A
Małopolskie ślizgawki czekają na łyżwiarzy
W czasach PRL-u ślizgawka bardzo często była organizowana przy szkole.Na krakowskich Błoniach działa już sztuczne lodowisko. Można więc wybrać się na łyżwy. Lodowisko ma ponad tysiąc metrów kwadratowych i czynne jest do późnych godzin wieczornych.
To obecnie jedno z niewielu miejsc w Krakowie, na którym można zimą pojeździć. Kiedyś lodowisk i ślizgawek było w mieście więcej przypomina Konrad Myślik z Towarzystwa Miłośników Historii i Zabytków Krakowa
Teraz w Krakowie , oprócz Błoń, można pojeździć na placu Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską, a także w hali lodowej przy Siedleckiego na Grzegórzkach.
W Tarnowie działają lodowiska przy hali Jaskółka w Mościcach i przy ulicy Wojska Polskiego.
W Nowym Sączu można wybrać się do hali MOSiR-u przy Kilińskiego.
Maciej Skowronek/kp
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
21:55
Kraków Airport: przekierowane loty z powodu mgły
-
19:56
Kardynał Ryś przejmuje „pole minowe”. Co zostawił po sobie abp Jędraszewski?
-
19:40
Ewa Lipska z odznaką "Honoris Gratia"
-
18:57
Pożar w restauracji na Krupówkach. Dwie osoby w szpitalu
-
18:06
Napad na jubilera na osiedlu Tysiąclecia w Krakowie. Trwają poszukiwania sprawców
-
17:26
Kraków: potrącenie pieszego. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR
-
17:08
Kolejna akcja CBA w Nowym Sączu. Śledczy nie ujawniają szczegółów
-
17:06
Pogrzeb wariantów S7. Przed siedzibą GDDKiA znów protestowali mieszkańcy
-
16:48
Tajemnice obrazu z Muzeum Diecezjalnego w Tarnowie. Naukowcy ustalą autora renesansowego dzieła?
-
16:30
W magistrackiej broszurze Tarnów nie informuje mieszkańców o podwyżkach, jest za to sporo o sukcesach
-
15:55
Wyzwanie dla najlepszych: ekoedukacja
-
15:37
"OPW z dronem" - wojsko wyszkoli licealistów z obsługi bezzałogowców
-
15:30
Wypadek w Inwałdzie oraz potrącenie w Libiążu
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze