Kilka miesięcy temu oddziały zostały przeniesione do nowej siedziby szpitala w Krakowie-Prokocimiu. Teraz, chcąc do minimum ograniczyć ryzyko kontaktu chorych na nowotwory, którzy cały czas są leczeni, z innymi osobami zgłaszającymi się do szpitala, zdecydowano o powrocie do budynku w centrum miasta.

Jak podano w komunikacie, od wtorku w budynku przy ul. Kopernika 17 na pierwszym piętrze uruchomiono chemioterapia dzienną, a od środy na parterze oddział stacjonarny. Telefony kontaktowe do rejestracji Poradni Onkologicznej to 12 424 7176 oraz 12 424 73 08.

Na Kopernika 17 szpital będzie też realizował programy lekowe w formie wlewów – świadczenia udzielane pacjentom w Oddziale Klinicznym Reumatologii i Immunologii, Oddziale Klinicznym Gastroenterologii i Hepatologii oraz w Oddziale Klinicznym Chorób Metabolicznych i Diabetologii. Drzwi wejściowe znajdować się będą z boku budynku, po prawej stronie. Gabinet podawania Programów Lekowych w Immunologii ma numer tel. 12 424 71 77, a w Gastroenterologii i Hepatologii numer 12 424 71 78.

 

(PAP/sp)

 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.