|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Przedwyborcza debata w Wierzchosławicach

Jak wyciągnąć z długów jedną z najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce? - o to pytaliśmy kandydatów na wójta podtarnowskich Wierzchosławic. W debacie wzięli udział: obecny wójt gminy Zbigniew Drąg, Tadeusz Głowacki, Artur Jasiński i Andrzej Mróz.

Posłuchaj debaty

Fot. M. Golec

Wybory samorządowe - serwis specjalny

56%
44%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 185

ja

Środa, 17 października 2018, 10:59

blebleblebleblebleble

Odpowiedz

Środa, 17 października 2018, 09:02

Cieszę się że Pan Artur Jasiński będzie Wójtem Gminy Wierzchosławice. Takich ludzi nam trzeba. Panu Drągowi już dziękujemy.

Odpowiedz

mieszakaniec

Wtorek, 16 października 2018, 22:57

Jasiński jako przewodniczący miał 4 lata i większość w radzie. Co zrobił ??? Proszę mnie przekonać.

Odpowiedz

mieszkaniec

Wtorek, 16 października 2018, 22:54

Pytanie do Pana Jasińskiego czy P. Głowacki będzie wicewótem bądź prezesem jednej ze spóek gminnych gdy Pan wygra i będzie wótem ? Pan Głowacki pomino tego, że oficjanie się wypowiadał na forum nie odpisał. Dla nas mieszkańców to ważne. tym

Odpowiedz

Marek

Wtorek, 16 października 2018, 19:04

Nareszcie Pan Jasiński wyprowadzi nasza Gminę na właściwe tory. Wielki plus za to, że jest jedynym kandydatem którego radni nie są związani w żaden sposób ze spółkami wodociągowymi jak i również ich rodziny nie są związane z urzędem tej Gminy.

Odpowiedz

Nikola

Wtorek, 16 października 2018, 18:34

Bardzo inteligentny człowiek Pan Artur Jasiński. Debata pokazała że jest przygotowany na wyprowadzenie Gminy Wierzchosławic z dołka.

Odpowiedz

Wiola

Wtorek, 16 października 2018, 18:31

@Alina C

Ale moja cała rodzina zagłosuje na Pana Artura Jasińskiego.

Odpowiedz

Prawylewnik

Wtorek, 16 października 2018, 17:32

Ktoś coś nie doczytał mojego posta, niestety się nie podpisał... :) ciężko mi się per "anonim" odzywać... Proszę sobie przeczytać co dokładnie napisałem, przeczytać sobie wypowiedź Pana Przewodniczącego zamieszczoną w Temi i Wójta przy okazji, jest to rzecz ogólnie dostępna i może sie zapoznać z tym każdy... Nie zastanowiła, przepraszam że się tak wyrażę "anonimowego obywatela " nagła zmiana polityki wypowiedzi jednego z kandydatów i równie nagły wysyp "analiz" w których wspominał najpierw o chyba dopłacaniu 3 zł za m3 a jeszcze bliżej wyborów chyba 6zł za m3... Proszę mi wybaczyć ale ja jako człowiek już z lekka wiekowy i obarczony pewnym doświadczeniem życiowym nie wierzę w takie wyborcze obietnice. Są dla mnie kompletnie nie wiarygodne i nie rozumiem zupełnie tych tłumaczeń tego Pana jak zamierza zdobyć pieniądze na dopłaty, nie wiem kto te "analizy" robi konkretnie, przecież ten Pan nie jest chyba jakimś biegłym księgowym albo finansistą. A wszystkie te historie o dopłatach to chyba Pan Mróz właśnie rozruszał swoimi wypowiedziami, chyba w rdn, był pierwszy.

Odpowiedz

Wtorek, 16 października 2018, 16:29

@Prawylewnik

Lepiej na trzy miesiące dopłacić do wody pieniądze, które wynosiłyby około 2 złote na gospodarstwo domowe, zamiast wyciągać gminę z tego "szamba", spłacając za nie następną ratę pożyczek. Skoro dla pana tyle pieniędzy w tym wypadku robi różnicę to chyba nie ma się tu o czym rozwodzić. W dalszej perspektywie, gdyby taka dopłata wystąpiła, i tak ceny by wzrosły, bo zadłużenie gminy wzrosłoby o dodatkowe odsetki :) Jestem ciekawy jakie wtedy by było pańskie oburzenie. Z pustego nikt nie naleje. Właśnie jeden z tych nowych kandydatów, którzy panu zostali startuje z ludźmi byłego wójta w tym tych związanych z wodociągami.

Odpowiedz

Prawylewnik

Wtorek, 16 października 2018, 16:00

Mnie nie interesuje kto rządzi w gminie... pis czy po..., mnie interesuje moja dziurawa kieszeń z której wypływa kasa na wodę i kanalizacje... Władza ma rządzić tak aby było dobrze - mieszkańcom gminy, jak rządzi źle to trzeba ją zmienić. Tak, mam zamiar zagłosować, za zmianą władzy która przypomniała sobie o ludziach miesiąc albo kilka przed wyborami. Mówię - żegnam Panów, Panie przewodniczący i Panie Wójcie. Jak ktoś chce płacić dalej za wodę i szambo jak za złoto i wierzyć w obiecanki to powiem szczerze że go nie rozumiem albo jest bogaczem.

Odpowiedz

Roman

Wtorek, 16 października 2018, 14:58

Glosuję na Pana Artura Jasińskiego, a ludziom którzy kłamią o tym, że to przez niego są tak wysokie stawki za wodę współczuję, bo to już się nazywa ignorancja (pasowałoby tutaj jeszcze jeden epitet, ale to już zostawię dla siebie). Chyba jednak wstrzymałbym się z publicznym szerzeniem kłamstw na ten temat, gdyż jak ktoś już wcześniej trafnie stwierdził łatwo można domagać się roszczeń w stosunku do takiej osoby.

Odpowiedz

Alina C

Wtorek, 16 października 2018, 14:19

Jak PiS pomoże nieudolnemu Jasińskiemu jak trzy lata karze płacić ludziom za wodę, drugie tyle co ościenne gminy!!!! Jestem wyborcą PiS ale NIGDY NIE ZAGŁOSUJE NA JASIŃSKIEGO!

Odpowiedz

Ela

Wtorek, 16 października 2018, 14:15

Już zdecydowałam zagłosuję na Pana Artura Jasińskiego.

Odpowiedz

Prawylewnik

Wtorek, 16 października 2018, 12:05

Należy przypominać Panu Przewodniczącemu i wyborcom jego wypowiedź którą zamieściło Temi 4 lipca 2018 roku - "...Wiadomo już, że do wyborów na wójta gminy Wierzchosławice ma stanąć także Artur Jasiński, obecny przewodniczący rady. – Przy obecnej sytuacji finansowej dopłaty do wody dla mieszkańców oznaczałyby ekonomiczny koniec gminy – przekonuje. – To byłoby zbyt duże ryzyko, dlatego nigdy nie godziłem się na takie rozwiązanie..." Komentarz do tego jest chyba zbyteczny.

Odpowiedz

Jan

Wtorek, 16 października 2018, 11:31

Wyborcy ocenią. Wierzę że PiS pomoże Panu Arturowi Jasińskiemu wyprowadzić Gminę Wierzchosławice na prostą.

Odpowiedz

Wtorek, 16 października 2018, 07:50

Oj klakiery Jasińskiego prawda boli? Jasiński miał trzy lata na zmianę ceny wody i co? Jak wygra to woda może być po 25zł.

Odpowiedz

Ewa

Poniedziałek, 15 października 2018, 18:27

Panie Arturze życzę powodzenia w wyborach.

Odpowiedz

prawnik

Poniedziałek, 15 października 2018, 13:08

W internecie nie jesteś anonimowy i wpisu nie moża usunąć. Za pomówienia możesz być ścigany i ukarany. Lepie od razu przeproś.

Odpowiedz

Katarzyna

Poniedziałek, 15 października 2018, 12:30

Panie Mróz ludzie Wójta Rajskiego doprowadzą do przegranej Pana. Zadłużyli gminę którą na nic nie stać.

Odpowiedz

Piotr

Poniedziałek, 15 października 2018, 12:25

@UP!

Po wygraniu Wyborów przez Pana Artura Jasińskiego wróci normalność do Gminy. Stanieje woda i ścieki. PiS wygra wybory i pomoże.

Odpowiedz