|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Przedwyborcza debata w Wierzchosławicach

Jak wyciągnąć z długów jedną z najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce? - o to pytaliśmy kandydatów na wójta podtarnowskich Wierzchosławic. W debacie wzięli udział: obecny wójt gminy Zbigniew Drąg, Tadeusz Głowacki, Artur Jasiński i Andrzej Mróz.

Posłuchaj debaty

Fot. M. Golec

Wybory samorządowe - serwis specjalny

54%
46%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 218

Środa, 31 października 2018, 22:41

Zbyszku Drągu, jak byś był przynajmniej w POŁOWIE tak mądry jak ta Twoja ulotka na drugą turę wyborów to oddałbym na ciebie głos. Lecz powiem ci prawdę to Cię przerasta, po prosty nie nadajesz się!!

Odpowiedz

Nec

Środa, 31 października 2018, 22:37

Szkoda mi Jasińskiego, ale teraz głosuję na Mroza, Drąg odpada nie nadaje się, już pokazał woda po 20zł.

Odpowiedz

Trzydniaki

Środa, 31 października 2018, 21:43

Jak Drąg będzie rządził jak ma tylko jednego radnego!!!! Szkoda gminy na kabaret i cepelie przez pięć lat.

Odpowiedz

Alina T

Środa, 31 października 2018, 21:39

Zbyszku Drągu, jak byś był przynajmniej w POŁOWIE tak mądry jak ta Twoja ulotka na drugą turę wyborów to oddałbym na ciebie głos. Lecz powiem ci prawdę to Cię przerasta, po prosty nie nadajesz się!!!

Odpowiedz

L0ki

Środa, 31 października 2018, 15:42

Kto wiatr sieje ten Burzę zbiera... Jak się nie ma twardych argumentów na przeciwnika do sądu, to się go usiłuje obrzucić błotem albo czymś gorszym... a może się coś przyczepi. Trzeba jednak uważać na własne łapki i na tych z którymi się to guano klei, bo można się upaprać samemu bardziej jak to co się usiłuje wysmarować... Szanowni wyborcy, patrzcie kto wiatr sieje a kto pokoju i współpracy szuka. Wybierzcie mądrze.

Odpowiedz

obserwator

Środa, 31 października 2018, 13:15

@mieszkaniec

Jak mu zapisałeś w nocy, to nie mów że on zakleił... sorry marna prowokacja

Odpowiedz

mieszkaniec

Środa, 31 października 2018, 11:01

A spójrzcie na bilbordy Mroza zakleił kandydat niezależny podziękowaniami za głosy i zaproszeniem na drugą turę Wstydzi się PSL I dalej twierdzi ze On niezalezny a ludzie dają się nabrać bo ładnie mówi z kartki

Odpowiedz

NEC

Poniedziałek, 29 października 2018, 20:22

Jakie tablice, taki kandydat, śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Mały

Poniedziałek, 29 października 2018, 20:13

Niech rządzi kto chcę byle nie ten, co po Polsku mówić nie umie.

Odpowiedz

J

Poniedziałek, 29 października 2018, 19:53

W obecnej chwili głosujmy za Drągiem

Odpowiedz

H

Poniedziałek, 29 października 2018, 19:52

Kampania Mroza po trupach do celu.

Odpowiedz

Poniedziałek, 29 października 2018, 16:41

PSL będzie rządzić gminą bo Kosiniak kaze Mrozowi przyjąć swoich może Iza wróci

Odpowiedz

mieszkaniec

Poniedziałek, 29 października 2018, 16:38

Mroza sprzedał Kosiniak ze jest z PSL widzicie jak kłamał ze bezpartyjny

Odpowiedz

Laki

Niedziela, 28 października 2018, 20:49

Góral sypie kasą na Drąga który dogadał się z Jasińskim, Waldek nigdy nie pcha się tam gdzie nie ma interesu, w tle chodzi prawdopodobnie o sprzedaż lub przejęcie ULa.

Odpowiedz

Loki

Niedziela, 28 października 2018, 19:25

Po co On ma wogólę kampanię... Będzie honorowy koniec czy papranie przeciwnika w błocie Panie Drąg?

Odpowiedz

zatroskany

Piątek, 26 października 2018, 19:14

No i jasne plotki mówią że Jasiński dogadał się z Drągiem Drąg na wójta Jasiński na zastępcę. Skąd Drąd ma na taką kampanię ?

Odpowiedz

Piątek, 19 października 2018, 14:13

Jeżeli znasz przekręty Raskiego, o których nie wie prokurator to masz obywatelski obowiązek złożyć doniesienie do prokuratury w przeciwnym wypadku jesteś współopdpowiedzialny i kryjesz sprawcę ? Jeżel nie masz dowodów to zamilcz.

Odpowiedz

Prawylewnik

Piątek, 19 października 2018, 11:50

Hehe... sprawiedliwość niedługo przejrzy sobie te posty i sprawdzi autorów... Zobaczymy ilu ich i co napisali... bo patrząc na styl pisania to nie wielu tu użytkowników. Jeden Pan z Tarnowa ostro sobie poczyna... nie wiadomo co go tak w zasadzie sprawy Wierzchosławic obchodzą. Przyjrzyjcie się szanowni wyborcy ostatnim chwilom tej kampanii, kto szuka porozumienia i współpracy a kto szuka wrogów i sieje niezgodę... przyjrzyjcie się temu i wybierzcie mądrze.

Odpowiedz

Piątek, 19 października 2018, 10:55

Został nam jeden wybór. Pan Artur Jasiński na Wójta Gminy Wierzchosławice !!!!!

Odpowiedz

Wiola

Piątek, 19 października 2018, 10:52

Panie Drąg wczoraj też Pana w Sądzie Okręgowym w Tarnowie zaćmiło jak na sprawie Wójta Rajskiego. Kompromitujesz się Pan.

Odpowiedz