|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Krzysztof Nowak "jedynką" Nowoczesnej w okręgu tarnowskim

Były miejski radny podczas konferencji prasowej zaapelował do polityków i samorządowców o wspólne działania na rzecz rozwoju miasta i zatrzymania w Tarnowie mieszkańców. Jak podkreślał, Tarnów jest liderem na liście miast, z których wyjechało najwięcej mieszkańców.

Posłuchaj Krzysztofa Nowaka

Nowoczesna w Tarnowie. Fot. Aleksandra Ratusznik

"Uważam, że należy zmienić ustawę o samorządzie gminnym, ustawie o finansach publicznych, która dopuści możliwość współpracy z okolicznymi gminami. Chcemy zaapelować do środowisk polityczych, bo one będę wspólnie z nami tworzyć prawo w Sejmie" - mówił Krzysztof Nowak.

W konferencji prasowej uczestniczył też lider Nowoczesnej w krakowskim okręgu - Jerzy Meysztowicz. Podkreślał, że ugrupowanie będzie pracować na rozwój Polski i na to, by do kraju wrócili ci, którzy z niego wyjechali.

Pełną listę, 18 kandydatów w okręgu tarnowskim Nowoczesna dopiero przedstawi. 20 sierpnia podano nazwiska pierwszej "czwórki". Za Nowakiem znaleźli się: Irmina Widła, Jerzy Streb i Edyta Kowalska. Nowoczesna liczy na dwa mandaty w okręgu tarnowskim.

 

(Aleksandra Ratusznik/ew)

Obserwuj autorkę na Twitterze:

 

40%
60%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 33

natanello123

Niedziela, 16 września 2018, 13:43

SUPER , NAJLEPSZY Kandydat na to stanowisko. Uczciwy, porządny , prze inteligentny człowiek. N pewno będę głosował na Pana Krzysztofa ✌Do wszystkich hejterów powiem tylko : Jak chcecie dać samorządy PiSowi , to proszę. Ja głosuje na ludzi szanujących wolność i demokrację.

Odpowiedz

Kolega z Liceum.

Sobota, 17 października 2015, 17:55

Panie Nowak, zawstydził Pan samego mistrza w zmianie barw. Zawstydził Pan kameleona.

Odpowiedz

obserwator

Czwartek, 27 sierpnia 2015, 13:50

@Stach

Wstydu miastu nie przyniosła i na przyniesie. Zazdrość CI ..... ?

Odpowiedz

dadu

Czwartek, 27 sierpnia 2015, 09:53

Panie Petru powiem szczerze. Ja i wielu moich znajomych w tym członkowie rodziny byliśmy ABSOLUTNIE zdecydowani głosować na Nowoczesną, a zwłaszcza po Pańskim oświadczeniu, że na listach nie znajdą się kandydaci którzy już "zwiedzili" wszystkie partie i ugrupowania. I co???? Kto w Tarnowie został jedynką (wystarczy przeczytać inne opinie) ???? ŻEGNAJ NOWOCZESNA - masz co najmniej kilka głosów "w plecy"!!!!

Odpowiedz

Stach

Środa, 26 sierpnia 2015, 11:36

@wyborca

wyżej zaszła to z wiekszym hukiem spadnie ..jak mówił klasyk ! A dla miasta nic nie zrobiła nie licząć znajomków !

Odpowiedz

Baryła

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 12:57

Wszystkie partie już chyba ten Pan obszedł, więc musi walczyć o koryto z nowych list...

Odpowiedz

wyborca

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 10:24

I tak zagłosuję na Ulę. W polityce z miasta Tarnowa zaszła najwyżej do tej pory ze wszystkich polityków ZIEMI TARNOWSKIEJ

Odpowiedz

cha cha cha

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 06:44

@wertyk

usunięty, bo takiego matoła nawet PO nie chciała mieć na liście

Odpowiedz

xyz

Sobota, 22 sierpnia 2015, 11:04

@KT

NowoczesnaPL to nie jest partia.

Odpowiedz

do grace

Piątek, 21 sierpnia 2015, 15:14

merytorycznie najmocniejsza lista obecnie chyba ze porownujemy rozpoznawalnosc a ta zawsze bedzie na korzysc tych co sa w Sejmie od lat. A o ile sie nie myle nowoczesna chce przewietrzyc sejm ja zaglosuje na nowoczesna wlasnie z tych powodow

Odpowiedz

grace

Piątek, 21 sierpnia 2015, 15:01

hihi ale lista ale nazwiska Boże

Odpowiedz

do myk

Piątek, 21 sierpnia 2015, 12:12

Głosuj wiec na speców typu wardzała augustynowa i pis

Odpowiedz

myk

Piątek, 21 sierpnia 2015, 11:50

Gratuluję LIDERA...szkoda bo inicjatywa zapowiadała się dobrze :(

Odpowiedz

wertyk

Piątek, 21 sierpnia 2015, 11:08

K.Nowak został w sumie usunięty z PO bo nie zgadzał się z kierunkiem w jaki ta partia zmierza. Nie chciał być Bierny Mierny i Wierny.

Odpowiedz

NaiwniacyPL

Piątek, 21 sierpnia 2015, 10:41

Nawet gdyby był jedynką w każdym okręgu w Polsce to i tak nie ma szans na wejście

Odpowiedz

sentinel

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 22:27

@Dominika

Nie używaj pojęć , których nie rozumiesz . Pisanie prawdy nigdy nie jest powodem do wstydu , a Twoja reakcja świadczy , że ta pigułka jest gorzka . I bardzo dobrze , bo taka miała być . Odbijanie piłeczki na zasadzie "a u was biją Murzynów" zupełnie nietrafione , bo do PiS-u mam akurat stosunek ambiwalentny . Nasyłam się sam , a moją pasją są polityczni bankruci i ich marionetki , cwaniacy udający mężów opatrzności oraz lewactwo wszelkiej maści .

Odpowiedz

Marcin

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 22:23

w wyborach decyduje głównie szyld zobaczymy jaki w tych wyborach pociągnie kandydatów w górę a jaki w dół przykład Millera który kiedyś na krótko odszedł z SLD i startował z Samoobrony do Sejmu i jako były premier wziął kilkaset głosów a 4 lata wział kilkadziesiąt tysięcy

Odpowiedz

M

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 21:47

@Marta

To ile głosów dostał Nowak w wyborach do Rady,skoro to taki dobry wybór?

Odpowiedz

Marzena

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 21:42

powodzenia Edyta bardzo dobry wybór polityczny :)

Odpowiedz

Waldus

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 21:38

Nowoczesna urasta na faworyta przy tak miernej liście PO. Gratulacje dla pana Krzysztofa i powodzenia.

Odpowiedz