|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Kazimierz Koprowski ogłosił hasło wyborcze - "Dotrzymuję słowa"

"Dotrzymuję słowa" - z takim hasłem na wyborczych plakatach o głosy tarnowian zamierza walczyć kandydat Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta miasta. Kazimierz Koprowski zaprezentował swoje hasło wyborcze i pierwsze założenia programowe.

Posłuchaj co mówi Kazimierz Koprowski

Fot. P. Topolski

- To co się proponuje w czase kampanii, powinno się proponować rozważnie. Oczywiście są plany, które mogą nie być zrealizowane, ale słowa padające podczas kampanii, że się coś zrobi, powinny zostać dotrzymane - mówi Koprowski.

Kazimierz Koprowski podczas oficjalnej prezentacji swojego hasła wyborczego i kandydatów do Rady Miejskiej przyznał, że jako prezydent będzie chciał przede wszystkim zabiegać o środki rządowe i unijne dla miasta. Planuje walczyć o remont stadionu, budowę wschodniej obwodnicy Tarnowa i łącznika zachodniego z autostradą. Chciałby też bezpłatnej komunikacji dla uczniów czy rządowych mieszkań dla młodych.

Fot. P. Topolski

Wybory samorządowe - serwis specjalny

 

(Agnieszka Wrońska/ko)

39%
61%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 117

Majka

Sobota, 29 września 2018, 20:22

PiS ,PiS nadzieja dla Tarnowa. Tylko K.Koprowski!

Odpowiedz

ABC

Piątek, 28 września 2018, 13:21

TYLKO PIS!!!

Odpowiedz

konkretny człowiek

Czwartek, 27 września 2018, 06:01

DOTRZYMUJĘ SŁOWA - jak mówię, że olewam Tarnów i idę do Warszawy TO ROBIĘ TO!!!

Odpowiedz

osiedle Jasna

Środa, 26 września 2018, 21:42

Głosuję na dyr. Barbarę Kuklewicz! To moja faworytka!

Odpowiedz

absolwent

Środa, 26 września 2018, 21:41

Tak, była dyrektor Gimnazjum nr 4 na liście PiS! Jest na kogo głosować!

Odpowiedz

Ala

Środa, 26 września 2018, 21:39

Tylko PiS! PiS! PiS!!!

Odpowiedz

Środa, 26 września 2018, 13:42

PiS wygra .Na to czekamy.

Odpowiedz

@@Piotr

Wtorek, 25 września 2018, 13:30

Mądre ,rozważne słowa .Kto Pana zna Panie Koprowski to wie ,że jest Pan mądrym ,doświadczonym i rzetelnym człowiekiem.Zawsze realnie oceniał Pan szanse naszego miasta. Mówi Pan o mieście a mnie to interesuje.Ciepiela zostawia miasto bardzo zadłużone jak żaden prezydent.Jakoś to Ciesielczykowi nie przeszkadza.Mam nadzieję ,że mieszkańcy nie wybiorą już Ciepieli i Ciesielczyka. Szkoda miasta.

Odpowiedz

Podpisajka

Wtorek, 25 września 2018, 11:14

@Piotr

"To co się proponuje w czase kampanii, powinno się proponować rozważnie. Oczywiście są plany, które mogą nie być zrealizowane, ale słowa padające podczas kampanii, że się coś zrobi, powinny zostać dotrzymane - mówi Koprowski. " Mam nadzieję, że to wszystko po wyborach się spełni. Głosujmy rozsądnie, bez emocji, może jeszcze da się coś zrobić pożytecznego dla naszego miasteczka.

Odpowiedz

Poniedziałek, 24 września 2018, 21:40

@kaja

dyrektor szkoły nie może być radnym. To pomyłka?

Odpowiedz

kaja

Poniedziałek, 24 września 2018, 20:29

Widzę na liscie Panią dyrektor Barbarę Kuklewicz! Wreszcie jest na kogo glosować.

Odpowiedz

ale...

Niedziela, 23 września 2018, 15:38

przyczyną degradacji Tarnowa jest m.in.krakowska elita ,popatrzcie kto ją reprezentuje: 1/PiS- partyjni działacze/ Bernacki/, którzy dobierają kandydatów biernych i wiernych, 2/PO gdzie interes partyjny, dominuje nad interesem miasta .Tarnowianie ,czy wy nie widzicie że nawet nepotyzm/wystawianie członków rodziny/występuje tylko w tych komitetach/partyjnych! Mościczanie /okręg wyborczy nr 1 /- przyglądnijcie się,kto będzie Was reprezentował z list PiSu i PO - DRAMAT! Jest to obraza inteligencji mieszkańców Mościc,Chyszowa i Strusiny.To są wybory samorządowe! czy nie stać nas na wybór naszych ludzi mądrych, którzy coś zrobili w życiu.

Odpowiedz

młody

Sobota, 22 września 2018, 23:23

@młody i wykształcony

Jestem młody ale na Olszówkę nie zagłosuję.Nie bądźcie śmieszni.Mieliśmy już menadżera. Ten facet mnie po prostu śmieszy z Kwaśnym i całą ekipą.

Odpowiedz

Sobota, 22 września 2018, 23:20

Wybierając Ciepielę i Ciesielczyka to rzeczywiście tragedia dla miasta.Ciepiela już zadłużył miasto i co ? zadłużał będzie w następnej kadencji.Powinniśmy głosować na Koprowskiego on jedyny może wymyśli jakąś strategię dla miasta a wiem ,że ma możliwości i łeb na karku. Złośliwi z PO zawsze będą krytykować bo nie mają alternatywy.

Odpowiedz

Przeczytaj i zagłosuj

Sobota, 22 września 2018, 23:01

Pamiętajcie jedno - jak jakimś "cudem" wygra ciepielicho to zadłużony już Tarnów zwinie się siłą faktu, bo z Rządu PIS miasto nie dostanie ani grosza, a Rada Miasta, która na pewno będzie w większości PISowska będzie kręciła śrubę NIErozsądnemu. Bez względu na sympatie polityczne - głosować na Kopera. To uratuje miasto. Kazimierz rlz.

Odpowiedz

koj

Sobota, 22 września 2018, 20:42

@@@ Adam

dla Ciebie uczciwośc i awans to przeciwne bieguny synku. Awans po trupach po pisowsku to jest to. Nie z perspektywy Warszawy tylko z perspektywy pis. Popytaj w Gminie Tarnów na temat jego pracowitości chłopcze, a potem pisz

Odpowiedz

Jasnowidz

Piątek, 21 września 2018, 23:15

Wygra Koprowski w 1 turze!

Odpowiedz

młody i wykształcony

Piątek, 21 września 2018, 20:20

Młodzi i wykształceni głosują na Tomka Olszówkę i Nasze Miasto Tarnów!

Odpowiedz

Zwolenniczka

Piątek, 21 września 2018, 19:30

Kilka młodych, wykształconych ludzi z biznesu. Gruluje odwagi! Zmieniajcie Tarnów na lepsze!

Odpowiedz

Piątek, 21 września 2018, 16:05

Gdyby startowal Gladysz, zaglosawalbym na niego, a na Koprowskiego na pewno nie zaglosuje, przegral wybora na prezydenta Tarnowa 4 lata temu, wybory do Sejmu 3 lata temu oraz wybory do lokalnych wladz PiS. To bardzo slaby kandydat. Do Rady bede glosowal n PiS, ale na prezydenta nie zaglosuje na Koprowskiego.

Odpowiedz