|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

XX Turniej "Z podwórka na stadion" bez zwycięzców

PZPN postanowił zakończyć rozgrywki na etapie powiatowym.

fot.mat.prasowe

W trosce o zdrowie dzieci, trenerów oraz rodziców Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z głównym sponsorem – firmą Tymbark  podjął decyzję o zakończeniu XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” na etapie powiatowym. Organizatorzy zwlekali z taką decyzją, wierząc, że uda się przezwyciężyć pandemię, a co za tym idzie rozegrać finały wojewódzkie, a później finał ogólnopolski turnieju. Sytuacja w dalszym ciągu jest jednak trudna do przewidzenia, a zdrowie  uczestników jest priorytetem dla organizatora i sponsorów.

Wszyscy uczestnicy turnieju, którzy dotarli do etapu wojewódzkiego, otrzymają upominki. Ponadto w tym roku już na pierwszym etapie rozgrywek każdy z uczestników otrzymał medal, będący pamiątką i mobilizacją do dalszego rozwoju.

Dwudziestolecie największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie miało wyglądać zupełnie inaczej. Od początku trwania jubileuszowej edycji przygotowywano wiele atrakcji, żeby ją uświetnić. Po raz pierwszy w historii rozgrywek powołano grono kilkunastu Ambasadorów, w którym znaleźli się: Andrzej Strejlau - wybitny trener, a obecnie szanowany ekspert piłkarski, selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet do lat 19 i jedyna Polka z licencją UEFA Pro - Nina Patalon, trener reprezentacji U-18 - Jacek Magiera, prezesi: Zbigniew Boniek.

Organizatorzy zapewniają, że swoją energię ze zdwojoną siłą włożą w organizację XXI edycji turnieju.  Szczegółowe informacje na temat jej harmonogramu  i startu zapisów zostaną podane w oddzielnych komunikatach za pośrednictwem mediów społecznościowych „Piłka dla wszystkich” oraz strony internetowej www.zpodworkanastadion.pl. Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”  nadal będzie się rozwijał, o czym świadczy przedłużenie przez Polski Związek Piłki Nożnej i firmę Tymbark o kolejne 4 lata współpracy przy Turnieju na mocy podpisanej w marcu nowej umowy. 

mat.prasowy/TK

100%
0%