Tym razem miano "Sportowców Tygodnia" wędruje do drużyny piłkarskiej Hutnika Kraków. Gracze z Nowej Huty wywalczyli awans do III ligi, co doceniło 45% osób. Drugie miejsce dla Agnieszki Skalniak. Zawodniczka rodem z Żegietsowa zdobyła tytuł mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym w kategorii "Orliczek". Ten wyczyn zapewnił jej 37% głosów. Na trzecim miejscu - z wynikiem 18% głosów - uplasowały się szpadzistki TS Wisła Kraków - Renata Knapik Miazga i Aleksandra Zamachowska.

Renata Knapik Miazga i Aleksandra Zamachowska -  szpadzistki TS Wisła Kraków - wraz z drużyną - zdobyły srebrne medale mistrzostw Europy.

Agnieszka Skalniak - zawodniczka rodem z Żegietsowa uprawia kolarstwo szosowe. W tej specjalności wywalczyła w Grunwaldzie tytuł mistrzyni Polski w kategorii "Orliczek", czyli zawodniczek do lat 23.

Hutnik Kraków - drużyna piłkarska, która po dwóch latach gry w IV lidze awansowała do III ligi, czyli powróciła do rozgrywego tzw. "szczebla centralnego". Czy to pierwszy krok do powrotu do czasów, gdy Hutnik grał w ekstraklasie i był w niej trzecią siłą?