|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Mateusz Rękas Sportowcem Tygodnia!

Sprawdź wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca ubiegłego tygodnia.

Fot. Pixabay

Tym razem miano "Sportowca Tygodnia" wędruje do Mateusza Rekasa, który za jednym zamachem wygrał w Lesznie Balonowe Mistrzostwa Polski, Balonowe Zawody o Puchar Prezydenta Leszna i klasyfikację generalną Pucharu Polski. To zapewniło mu 39% głosów. Drugie miejsce dla Rafała Sonika, który zajął drugie miejsce w Atacama Rally w Chile i jednocześnie wygrał rywalizację zawodników klasyfikowanych w Pucharze Świata. Nasz najlepszy quadowiec otrzymał 33% głosów. Na trzecim miejscu - z wynikiem 28% - uplasował się Krystian Kapłon, reprezentant Polski w amp-futbolu.

 


Krystian Kapłon - chłopak z Podhala, piłkarz Husarii Kraków, reprezentant Polski w amp-futbolu zdobył gola na 3:0 w finałowym spotkaniu prestiżowej imprezy w Warszawie. Wcześniej zresztą też trafiał do bramki rywali, a biało-czerwoni grali jak z nut. Nasza reprezentacja pod wodzą krakowskiego trenera Marka Dragosza wygrała turniej Amp Futbol Cup pokonując kolejno Francję 5:0, Gruzję 7:0, Włochy 3:0 i Rosję 3:2. Nie możemy się już doczekać mistrzostw Europy, które odbędą się w Krakowie.  

Mateusz Rękas - tarnowski pilot za jednym zamachem wygrał w Lesznie Balonowe Mistrzostwa Polski, Balonowe Zawody o Puchar Prezydenta Leszna i klasyfikację generalną Pucharu Polski. To jego czwarty z rzędu medal mistrzostw Polski, ale pierwszy złoty. Tarnowianin uzyskał tym samym kwalifikację na Mistrzostwa Świata Balonów na Ogrzane Powietrze, które odbędą się w Słowenii. A teraz rusza na Mistrzostwa Świata bronić tytułu i Pucharu Gordona Bennetta wywalczonego przed rokiem w Szwajcarii. 

Rafał Sonik - jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie wierzył, że wróci do wyczynowego sportu po ciężkiej kontuzji. Ale nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Krakowski kierowca quada zajął drugie miejsce w Atacama Rally w Chile i jednocześnie wygrał rywalizację zawodników klasyfikowanych w Pucharze Świata FIM. Za miesiąc w Maroku polski zawodnik odbierze zarówno trofeum przyznawane najlepszemu quadowcowi, jak i Puchar Świata weteranów.

 

100%
0%