KOSZYKÓWKA KOBIET
Tauron Basket Liga Kobiet
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła CanPack 69:79 (16:21, 15:23, 21:13, 17:22). Najskuteczniejsze w krakowskiej druzynie: Meighan Simmons 19, Hind Ben Abdelkader 18, Ewelina Kobryn 17. Tylko przez dwie pierwsze minuty tego spotkania krakowianki miały problemy z uzyskaniem przewagi. W 6. minucie było już 15:7, a 10 minut później 34:19. Pod koniec trzeciej kwarty przytrafiła się chwila boiskowego rozkojarzenia i rywalki zmniejszyły dystans. W ostatniej części meczu wszystko "wróciło do normy".

I liga
Tęcza Leszno - AZS Politechnika Korona Kraków 51:73 (16:11,4:22,12:29,19:11). Najskuteczniejsze w krakowskim zespole: Agnieszka Krzywoń 15, Katarzyna Homoncik 13.

SIATKÓWKA KOBIET
Orlen Liga
Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna - Legionovia Legionowo 3:2(17,-18,-20,23,6). Gospodynie uważane były za pewne faworytki tego spotkania. Potwierdził to pierwszy set, choć przewagę zaczęły w nim budować dopiero od stanu 9:8. W drugiej serii wyrównana walka trwała do stanu 12:12. Tym razem przyjezdne grały konsekwentniej. W III secie remis był jeszcze przy stanie 15:15. I znów końcówkę lepiej rozgrywają zawodniczki Legionovii, imponując przede wszystkim skutecznym blokiem. To była siatkówka na dobrym, ligowym poziomie. Stojąc pod murem, w kolejnej partii Muszynianka prowadzi 18:14, by przegrać trzy kolejne punkty. Czas dla trenera Serwińskiego. Po chwili wraca trzypunktowa przewaga, ale zespół gości nie rezygnuje. Asowe zagranie Chojnackiej daje im nawet prowadzenie 23:22. Znów czas. Pomogło. Piąty set emocji juz nie przyniósł. Szybkie prowadzenie 7:1 i z Legionovii "uszło powietrze".