|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Majowy numer Zakopane.pl

100. rocznica urodzin Św. Jana Pawła II i inne wydarzenia w Zakopanem!

Maj w Zakopanem od zawsze był miesiącem pełnym atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, które przyciągały do naszego miasta tłumy gości i turystów.
Tym razem będzie niestety inaczej, ale mimo tej trudnej dla wszystkich sytuacji zadbaliśmy, aby był on dla wszystkich równie interesujący.

W kolejnym wydaniu informatora Zakopane.pl, udało nam się zebrać większość aktywności dostępnych w maju w przestrzeni miasta – są to zarówno aktywności online, ale też projekty, które już za chwilę, stosując się do obowiązujących obostrzeń, staną się bezpośrednio dostępne dla zwiedzających.

W maju obchodzić będziemy 100. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II – postaci tak bliskiej Zakopanemu. Dlatego pod wspólnym hasłem „Jan Paweł II – Zakopane pamięta”, zebraliśmy wszystkie projekty dedykowane obchodom rocznicowym, które stały się motywem przewodnim numeru.

Na szczególną uwagę zasługuje wystawa organizowana w Miejskiej Galerii Sztuki
im. Wł. hr. Zamoyskiego, której przyświecają słowa Papieża Polaka „Święci nie przemijają”, podejmująca temat życia autorytetu i przywódcy duchowego naszego narodu oraz wielkich osobowości Polskich Świętych, o których mówił, w sposób szczególny i których imiona głośno wybrzmiewały pod Giewontem poprzez związek z jego biografią i pontyfikatem.

W związku z możliwością korzystania z udostępnionych atrakcji turystycznych, zapraszamy do zapoznania się z tekstem dot. czterech reglowych dolinek i spacerowej trasy Pod Reglami oraz wyrobu markowego podhalańskiego produktu jakim jest oscypek.

Zadbaliśmy również o zapełnienie naszych stałych rubryk takich jak Czytaj i Polecamy.

Mamy nadzieję, że majowy numer Informatora będzie dla Państwa ciekawą i wartościową lekturą, a zamieszczenie jego wersji on-line na administrowanych przez Państwa portalach wzbogaci w znaczący sposób, proponowaną na nich ofertę kulturalną.

Licząc na wsparcie promocyjne wydawnictwa, a tym samym poszerzenie kręgu Odbiorców, którzy w sercu mają miasto Zakopane...

link do miesięcznika www.zakopane.pl/strefa-turystyczna/aktualnosci/informator-zakopane-pl/


--

0%
0%