|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Dzięki Wam kwota prawie 28 00o zasili skarbonkę Andrzeja. DZIĘKUJEMY!!!!

Dziękujemy, że byliście dziś z nami, za pozytywną energię, za mnóstwo ciepłych słów i wyrazów wsparcia, za każdą przelicytowaną złotówkę i za imponującą kwotę, która po dzisiejszych licytacjach zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia i umożliwi mu kontynuowanie kosztownego leczenia w Kolonii. Jesteście niezawodni, wspaniali, jedyni!

Rozmowa z panem Robertem, który wylicytował koszulkę Michaela Jordana

Tutaj można wesprzeć Andrzeja!

 

16 października - wpis w "Dzienniku"  Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia:

"Mija tydzień, odkąd wróciłem z Kliniki IOZK w Kolonii (Niemcy) po pierwszej części terapii ratującej moje zdrowie. Gorąco Was witam, odpocząwszy po tej dalekiej i wyczerpującej zdrowotnej wyprawie. To tylko dzięki Wam, Kochani Darczyńcy i Przyjaciele, mogłem zostać jej poddany, mimo ogromnego kosztu leczenia, zamykającego się jeszcze formalnie niezaksięgowaną, ale którą należało już ponieść, kwotą 9450 euro, nie licząc przelotu i innych niezbędnych wydatków.

Tylko Wasze serdeczne zaangażowanie się w pomoc dla mnie stworzyło mi na to szansę. Nie wiem, jak Wam za to dziękować i mieć nadzieję na dalsze etapy terapii.

Znów mogę tylko powierzyć się Waszej nieocenionej, pełnej hojności trosce i z góry jak tylko umiem za to dziękować.
Niech dobro do Was wraca!"

Niezwykłych, podarowanych na licytacje dla Andrzeja od serca  przedmiotów  mamy dużo, jeszcze więcej mamy zapału i pomysłów, jak je spożytkować, aby jak najlepiej pomoc Andrzejowi.

Akcje dla Andrzeja prowadzić będziemy tak długo, jak długo  będzie to potrzebne. Chcemy, aby miał jak najlepsze możliwości leczenia i aby mógł jak najszybciej wrócić do zdrowia i do pracy przed mikrofonem, która jest dla niego tak ważna.

Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich tak po prostu będzie!

Już dziś zapraszamy na kolejne licytacje -  szczegóły wkrótce.


 

LICYTACJA ZAKOŃCZONA: 6223 PLN

- Oryginalną koszulkę wydaną przez Chicago Bulls w 1991 r. po pierwszym zwycięstwie „Byków” w NBA z autografem Michaela Jordana!! – najcenniejszy sportowy skarb Grzegorza Bernasika!


Licytuj:

LICYTACJA ZAKOŃCZONA: 4100 PLN

- Od Andrzeja Sikorowskiego – wyjątkowy, ekskluzywny, prywatny mikrokoncert Artysty z wybranymi przez Darczyńcę utworami w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków.

Licytuj:


- Indywidualną lekcję gry na gitarze basowej z Pawłem Mąciwodą – to wyjątkowa cegiełka dołożona do licytacji dla Andrzeja przez basistę zespołu Scorpions!

Licytuj:

LICYTACJA ZAKOŃCZONA: 4000 PLN


- Przejażdżkę za kierownicą jednego z najbardziej ekskluzywnych, najszybszych sportowych samochodów na świecie w asyście rajdowego kierowcy – atrakcję dla fanów motoryzacji
i wysokiej adrenaliny zorganizuje redakcja „Radiostrady”

Licytuj:

LICYTACJA ZAKOŃCZONA: 6333 PLN

 

.Zadeklarowane przez Zwycięzców kwoty zasilą skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia.

 

Kwota ze wszystkich przeprowadzonych licytacji zasili skarbonkę Andrzeja Kukuczki na stronie Fundacji Alivia. Na nierefundowane i niedostępne w Polsce leczenie, które daje szansę w walce z chorobą, dzięki życzliwości wielu ludzi udało się zebrać  już ponad 125 tysięcy złotych – to jednak 50% kwoty potrzebnej na kosztowną terapię. kwoty potrzebnej na kosztowną terapię. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich uda się tę kwotę znacząco powiększyć!

Zapraszamy do licytowania i wspierania skarbonki Andrzeja!

 

Przed przystąpieniem do licytacji, prosimy o zapoznanie się z regulaminem (w załączniku).

 

 

94%
6%