|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Łączy nas A4 - już po raz trzeci

Wypadki i ogromne korki. Taki był początek długiego weekendu na autostradzie A4 zarówno w stronę Katowic jak i Krakowa. Jak będzie dzisiaj ? będziemy to dla Państwa sprawdzali w ramach akcji "Łączy nas A4". O co chodzi ?

fot: GDDKiA A4 Kraków Balice godz.10

godz: 12:00

Na autostradzie w kierunku Katowic, przywęźle Rudno w wypadku zgonęła kobieta. Droga jest przejezdna, ale trzeba tam uważać. Spowolnienia na obwodnicy Krakowa już od lotniska w Balicach w kierunku Rzeszowa. Kierowcy jadący w stronę Zakopanego mogą zjechać na Skawinę, ze Skawiny na Radziszów i wjechać na zakopiankę w Głogoczowie. Płynna jazda na obwodnicy Krakowa zaczyna się od węzła wielickiego. Nie ma problemów w Brzesku, Bochni i Tarnowie.

godz: 11:00

Poważne utrudnienia na węźle Rudno na uatostradzie zarówno w kierunku Krakowa jak i Katowic. Policja autostradowa informuje o wypadkach i kolizjach na obwodnicy Krakowa w strone Rzeszowa. Dalej w kierunku Tarnowa jedziemy autostradą bez utrudnień.

godz: 10:00

Przed zjazdem na Alwernię w kierunku Krakowa dachował samochód. NIkomu nic się nie stało, skutki kolizji zostały uprzątnięte, jednak jest tam jeszcze korek. Samochód dachował też na zjeździe na Skawinę  - tam też nikomu nie stało się nic poważnego, utrudnienia są jedynie na samym zjeździe. Chociaż na autostradowej obwodnicy Krakowa sporo aut, jedzie się bez utrudnień.

godz: 9:00

Od Balic do węzła zakopiańskiego przejechaliśmy płynnie - obawialiśmy się, że przed zjazdem jest korek, ale okazało się, że nie. Samochodów coraz więcej, ale utrudnień nie ma.

godz:8:30

Na bramkach autostradowych w Balicach ruch coraz większy. Kilkanaście samochodów oczekuje na przejazd od strony Katowic, przejazd od strony Krakowa płynny. Policja autostradowa spodziewa się dziś dużego ruchu ze względu na rozpoczynający się długi weekend.

godz:8:00 

  Reporterzy Radia Kraków już po raz trzeci wspólnie z kolegami z Radia Opole, Radia Katowice i Radia Wrocław - będą sprawdzali jak dziś jeździ się autostradą A4. Ja już za chwilę wyruszam w kierunku bramek w Balicach, a później do Tarnowa. W stałym kontakcie z policją autostradową oraz innymi służbami będę państwu na bieżąco przekazywał informacje o tym jak wygląda droga na tym odcinku A4. Dziś skupiamy się jednak także na węzłach autostradowych - czyli zjazdach w kierunku Zakopanego, Brzeska, Koszyc czy Dąbrowy Tarnowskiej. Dzięki współpracy z reporterami innych regionalnych rozgłośni - z anteny Radia Kraków dowiecie się też państwo jak jeździ się na odcinkach A4i w okolicy Opola, Katowic czy Wrocławia. Dobrej drogi.

 

Bartosz Maziarz/bp

0%
100%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0