|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|

Manifestacja KOD w Krakowie 19.12.15 fot: Marek Lasyk

Zdaniem policji przyszło 4 tys osób, zdaniem organizatorów: nawet 10 tys. W samo południu na krakowskim rynku odbyła się manifestacja Komitetu Obrony Demokracji. Uczestnicy trzymali flagi Polski i Unii Europejskiej, były też transparenty: "koniec kaczokracji", "demokracja za 500 złotych" i "nie damy się zakwakać".
0%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 22

Andy

Czwartek, 24 sierpnia 2017, 14:33

@Polak

Polaku, jestes oglupialy i media zrobily ci wode z mozgu.Przeczytaj pw co napisal "j"-to jest prawda.

Odpowiedz

Ja

Środa, 23 grudnia 2015, 21:17

Długo będzie szanowna redakcja trzymała tę elektryzującą informację na głównej stronie? Ktoś tam u Was w KOD jest mocno zaangażowany? :)

Odpowiedz

Wtorek, 22 grudnia 2015, 21:55

boś głupi

Odpowiedz

Wtorek, 22 grudnia 2015, 13:32

@Wyszło szydło z wora

wole polska kaczke niz niz donalda

Odpowiedz

Dyzio

Poniedziałek, 21 grudnia 2015, 20:45

A gromadź się, gromadź Święty Mikołaju i dalej pracuj z " chaslami", tylko wymyśl jakieś nowe hasła , bo ta demagogia już się znudziła.

Odpowiedz

Swiety Mikolaj

Poniedziałek, 21 grudnia 2015, 19:44

Kochani dziekuje za wspaniala zabawe ,piekne szczere usmiechy, radosne madre buzie, w ten sloneczny grudniowy dzien bylo motywujaco do dalszej pracy z chaslami . Oby ten malenki zly czlowieczek dalej nas tak gromadzil do zobaczenia na rynku Sw.Mikolaj.

Odpowiedz

PL

Niedziela, 20 grudnia 2015, 19:53

@amerykaniec

Ośmiorniczki to pikuś w porównaniu do tego jak niszczą Polskę członkowie sekty o nazwie PiS

Odpowiedz

Wyszło szydło z wora

Niedziela, 20 grudnia 2015, 19:52

Trzeba pogonić bolszewików z PiS-u którzy budują najbardziej skorumpowany układ: właśnie ustawą chcą podarować miliardy SKOK-om. To największa afera korupcyjna o 25 lat.

Odpowiedz

amerykaniec

Niedziela, 20 grudnia 2015, 17:32

@Obywatel Niezłomny

Rozmowa u Sowy to była rozmowa ludzi zatroskanych o Polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję. Gangsterka przy kradzieży pieniędzy z OFE klepnięta przez Trybunał. To szczyt demokracji dla Obywatela Niezłomnego i Romana. Takiej władzy Polacy podziękowali. Tyle w temacie. Ujadajcie dalej, tylko się nie udławcie tą wścieklizną. Wracajcie na Czerską trole.

Odpowiedz

Obywatel Niezłomny

Niedziela, 20 grudnia 2015, 16:59

@amerykaniec

Rozmowa u Sowy to była rozmowa ludzi zatroskanych o Polskę, a obecne działania PiS to gangsterka za pieniądze SKOK (ciekawe, że nowy podatek bankowych nie dotknie akurat SKOKów) w dodatku jakby na zlecenie Putina który teraz może tylko zacierać ręce bo idioci z PiS robią to, co jemu się do tej pory nie udało: niszczą Polskę

Odpowiedz

KOD zaparsza wyborców PiS

Niedziela, 20 grudnia 2015, 16:57

@Bezpartyjny do Roman

człowieku!!!!! Ale PO i wszyscy inni uznali WERDYKT TRYBUNAŁU, a PiS nie uznał. NA TYM POLEGA PROBLEM. PiS próbuje odwracać kota ogonem a ty w to wierzysz. Nie rozumiesz tego? Na tym właśnie polegają PiSowskie brednie: nie uznają wyroków sądów, dokonują nocnych akcji, likwidują służbę cywilną, czyli wyrzucają na bruk zwykłych urzędników tylko dlatego, że nie są z ich partii, niszczą media, bo boja się jakiejkolwiek krytyki. I na tym ma polegać mocne państwo? Nie wierzę, że tego nie rozumiesz. Wiem, że ciężko jest przyznać się przed sobą, że się zostało oszukanym, ale nie brnij w to. Chodź z nami, .

Odpowiedz

Bezpartyjny do Roman

Niedziela, 20 grudnia 2015, 16:07

Zwracam uwagę że to nie są PiSowskie brednie. To TK orzekł ,że wybór 5 sędziów przez poprzedni Sejm był niezgodny z konstytucją Dlaczego poprzedni Sejm to zrobił ? Albo z kompletnej głupoty ówczesnej większości parlamentarnej, albo (jak odebrała większość wyborców) była to próba "wykolegowania" ówczesnej opozycji w przypadku wygrania przez nią wyborów..Tak czy inaczej był to zamach na demokrację. Co było dalej wszyscy wiemy. Najważniejsze jest jednak co jest teraz.. Jest źle i trzeba coś zrobić aby to zło naprawić Trzeba się uspokoić i rozmawiać . Ale nie na ulicy ,tylko w Sejmie.Pomyśł. Wszyscy "jedziemy na jednym wózku".Uważasz się za patriotę , więc powinieneś to zrozumieć.Pozdrawiam.

Odpowiedz

amerykaniec

Niedziela, 20 grudnia 2015, 15:52

@Roman

Romanie (Giertychu?)! Kup sobie jakąś inną gazetę a nie tylko tę od Szechtera, przesłuchaj uważnie co nagrało się u Sowy (jak np. pan Belka chciał demokratycznie chciał "pomóc" PO wygrać wybory). Bardzo mnie przekonują tacy obrońcy "demokracji" którzy organizują ten ruch, gdy niedawno siedzieli na stołkach rządowych albo spijali strumień publicznych pieniędzy za czapkowanie władzy. To typowy oddolny ruch polskich patriotów, samoistny, przez nikogo nie inspirowany. A najlepsze jak tacy "przedstawiciele" wypowiadają się w "imieniu narodu" w niemieckich mediach. Chyba pęknę ze śmiechu! Kup sobie Roman jakieś kropelki na pamięć bo masz chyba z tym kłopot.

Odpowiedz

Roman

Niedziela, 20 grudnia 2015, 11:52

@Bezpartyjny.

nie powtarzaj tych pisowskich bredni: PO uszanowała wyrok Trybunału, a PiS i wykonujący nocą polecenia prezesa Duda NIE USZANOWALI. I na tym polega łamanie prawa i Konstytucji. Przyjecie złej i niezgodnej z Konstytucją ustawy nie jest jeszcze niebezpieczne dopóki działa Trybunał Konstytucyjny, a PiS dokonuje zamachu na TK i Konstytucję I temu każdy patriota musi się przeciwstawić Wyborcy PiS-u przejrzyjcie na oczy! Brawo wolni obywatele!.

Odpowiedz

Bezpartyjny.

Niedziela, 20 grudnia 2015, 10:39

PO rozpoczęło ten atak na demokrację próbując zawładnąć Trybunałem Konstytucyjnym . PiS próbował odwrócić zamierzenia PO. Teraz już walczą wszyscy z wszystkimi i u żadnej ze stron nie widać chęci do opamiętania. Niebezpieczne jest wyciąganie ludzi na ulice. A wrogów naokoło nam nie brakuje.Dokąd idziesz Polsko?

Odpowiedz

WER

Niedziela, 20 grudnia 2015, 00:10

@j

brednie piszesz i tyle. CZAS BRONIĆ POLSKI PRZED KACZYŃSKIM, który prowadzi nas ku katastrofie

Odpowiedz

j

Sobota, 19 grudnia 2015, 22:49

Opór beneficjantów i pasożytów Republiki Okrągłego Stołu jest oczywisty i był łatwy do przewidzenia. W innym systemie większość z nich byłaby po prostu nikim. Oni walczą o życie, o byt, o status majątkowy i prestiż społeczny, o uprzywilejowaną pozycję swoich dzieci, o wpływy i możliwości życiowe. Oceniam grupę beneficjantów i pasożytów Republiki Okrągłego Stołu na około milion osób. Ale ona ma ogromne wpływy i możliwości, zarówno z powodu posiadania pieniędzy i innych zasobów, jak i znajomości, wpływu na media czy możliwości urabiania opinii publicznej i hodowania sobie uzależnionej klienteli. Oni wiedzą, że bój to jest ich ostatni. I odwrotnie, obóz zmiany skupiony wokół PiS też wie, że jeśli nie teraz, to Republika Okrągłego Stołu będzie trwać w Polsce przez kolejne dziesiątki lat. To jest naprawdę poważna sprawa. Znacznie poważniejsza niż wynikałoby z medialnego przekazu, który istotę i znaczenie tej gry próbuje ukryć albo rozwodnić.

Odpowiedz

Aga

Sobota, 19 grudnia 2015, 22:48

Niezadowolonych jest wielu cokolwiek by się nie działo. Protestujący niech dadzą rozwiązanie a nie tylko szczekają. Po źle PiS źle ku... wa zawsze źle. A świnie zawsze przy korycie.

Odpowiedz

Jakub Kosiniak

Sobota, 19 grudnia 2015, 21:45

Jest trochę niezręcznie... W żadnej z Ewangelii, zapisanych piórami czterech Świętych Apostołów-Ewangelistów, Chrystus nie rzekł ani słowa o miłości do - jakiejkolwiek - ojczyzny. Za to ciągle mówił o miłości do bliźniego, nawet (albo: zwłaszcza) wroga, o nadstawianiu "drugiego policzka"... Nawet wspomniał coś o oddawaniu "cesarskiemu, co cesarskie, a co boskie - Bogu." Wy, Szanowni autorzy komentarzy, oddajecie tylko cesarskie - pewnemu cesarzowi waszych umysłów i dusz... A to już jest bałwochwalstwo. I o tym Chrystus mówi jednoznacznie. Sięgnijcie, Wy, prawdziwi (i jedynie prawdziwi) Polacy-katolicy do słów Chrystusa... Wtedy może się okaże, że Jarosław Kaczyński nie jest "jedynym jego prorokiem" - bo tak brzmi podstawowe hasło identyfikujące wyznawców Islamu ("Jest jeden Bóg, a Mahomet jest jego jedynym prorokiem...")

Odpowiedz

Wolność i Niezawisłość

Sobota, 19 grudnia 2015, 20:53

"Idioci robią wrażenie jedynie ilością." Zamiast chodzić na wiece poparcia grabienia Polski poczytaliby trochę. Jedyny plus tej demonstracji to świeże powietrze (chyba dzisiaj było).

Odpowiedz