|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Agata Passent w Radiu Kraków

„Co mnie zawsze denerwowało w bardziej komercyjnych przedsięwzięciach związanych z piosenką to to, że jest ta chwila, kiedy błyszczą reflektory, występujący są fajnie ubrani, są jurorzy, a później kurtyna opada i często zapomina się o tych ludziach. (…) My nie skracamy piosenek, nie współpracujemy z żadną komercyjną telewizją. Fundacja stara się trzymać kontakt z laureatami, organizować im później koncerty i przypominać ich dokonania - tak Agata Passent zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”.

Posłuchaj rozmowy Hanki Wójciak z Agatą Passent

Agata Passent - dziennikarka, stała felietonistka miesięcznika "Twój STYL" (od 1996 r.) i współprowadząca program o literaturze Xięgarnia (tvn24). Germanistka, ukończyła studia na Uniwersytecie Harvarda w Cambridge, USA oraz studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Autorka książek „Miastówka”, „Pałac wiecznie żywy”, „Dziecko? O matko!", „Kto to Pani zrobił?".

Jest córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta oraz mamą chłopca.

Prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej

(źródło: Agata Passent)

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, które potrwa do 31.05.2015 r. Przesłuchania uczestników odbędą się w radiowym Studio im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie i zostały zaplanowane na początek czerwca. Warunkiem wystąpienia w przesłuchaniach, które wyłonią finalistów jest przygotowanie interpretacji 2 piosenek autorstwa Poetki. Więcej informacji w regulaminie TUTAJ.

Finałowa dziesiątka może liczyć na merytoryczne wsparcie dyrektora artystycznego Konkursu Jerzego Satanowskiego oraz aktorki Magdaleny Smalary, którzy poprowadzą warsztaty wokalne. Finaliści wezmą udział w koncertach, które oswoją ich z różnorodnymi scenami (studio radiowe, amfiteatr, teatr muzyczny) i rozśpiewają się przed wyjątkowym Koncertem Galowym. To również szansa, by sprawdzić swoje umiejętności przed znakomitym, kompetentnym Jury i rozwinąć skrzydła w życzliwej atmosferze. Na zwycięzców czeka tytuł Laureata jednego z najbardziej prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz nagrody pieniężne i rzeczowe.

(źródło: Okularnicy)

 

0%
0%