|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Przystanek Kulinarny na pikniku w Parku Krakowskim

W sobotnie przedpołudnie Przystanek Kulinarny zawitał w plener - do otwieranego właśnie po rewitalizacji Parku Krakowskiego, gdzie odbywał się także pierwszy z całej serii Pikników Krakowskich. Mówiliśmy o samym parku, o piknikowaniu, oczywiście też o piknikowym menu. Nie zabrakło jak zwykle książkowej propozycji. Do naczego plenerowego studia przyszedł też niespodziewany i niezwykły gość. O tysiącach nowych roślin w Parku Krakowskim i o tym dlaczego zasługuje on na miano "kolorowego salonu Krakowa" opowiadała Iwona Kluza-Wąsik, kierownik zespołu inwestycyjno-remontowego Zarządu Zieleni Miejskiej.

Posłuchaj rozmowy z Iwoną Kluzą-Wąsik

O zaletach piknikowania i o tym jakich smakowitości będzie można spróbować podczas Pikników Krakowskich rozmawialiśmy z ich organizatorką Katarzyną Pilitowską.

Posłuchaj rozmowy z Katarzyną Pilitowską

Skoro na piknik to oczywiście z piknikowym menu. Zaczęliśmy "egzotycznie" - o piknikowaniu po kurdyjsku rozmawialiśmy z Daną Domianem z Kurdystanu, prowadzącym Fusion Street Food.

Posłuchaj rozmowy z Daną Domianem

O tym, że klops wcale nie musi być z mięsa i dlaczego mięsożercy nie będą rozczarowani przekonywała Magdalena Zielonka z Turlaj Klopsa.

Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Zielonką

Zaglądali Państwo do naszego plenerowego studio - było nam niezwykle miło i serdecznie dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa. W pewnym momencie zawitał do nas gość niezwykły Pani Wanda Kos-Duda z córką Anną Chrobak. Pani Wanda właśnie w dzień ponownego otwarcia Parku Krakowskiego obchodziła urodziny - i to 99-te! Nie ukrywała, że czekała z niecierpliwością by znów usiąść na ławeczce w Parku Krakowskim. 

Posłuchaj rozmowy z Panią Wandą Kos-Dudą i jej córką Anną Chrobak

Jak zwykle w programie nie zabrakło piknikowej propozycji książkowej - a przyniosła ją jak zwykle Paulina Bandura z krakowskiej Księgarni pod Globusem.

Posłuchaj rozmowy z Pauliną Bandurą

100%
0%