To była rywalizacja zespołów sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli. Goście przystępowali do zawodów w nieco korzystniejszej sytuacji, będąc o jedno miejsce wyżej w tabeli i z przewagą jednego punktu. Mecz tego układu nie zmienił. Goście objęli prowadzenie po … pierwszym oddanym strzale na bramkę Sandecji, która wyraźnie została wybita z konceptu. Przerwa podziałała na gospodarzy tego meczu. Na efekt trzeba było jednak czekać do 73. minuty. Mecz kończy sprawiedliwy remis, do którego walnie przyczynili się bramkarze obu ekip.

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1) Bramki: 0:1 12' Feliks Karbowy, 1:1 – 73' Dominik Kun.

Sandecja Nowy Sącz: Bielica – Piter-Bućko, Szufryn, Basta, J. Kuźma (46. Gabrych), Kanach, Walski, Kun, Ogorzały (70. Danek), Chmiel, Korzym (46. Klichowicz)