Dwa gole dla Cracovii strzelił Krzysztof Piatek, po jednym: Mateusz Cetnasrki, Tomas Vestenicky i Mateusz Szczepaniak. W II połowie bramki Cracovii bronił Damian Smoleń, jesienią piłkarz klubowych rezerw.  Garbarnia objęła w tym meczu prowadzenie już w pierwszej minucie, po trafieniu Michała Góreckiego. Kolejne dwie bramki "brązowi" zdobywali z rzutów karnych pewnie wykorzystywanych przez Krzysztofa Kalembę. W 53 minucie gospodarze prowadzili już 5:3, by w Piątek, w odstępie kilku minut doprowsził do remisu.

Kolejnym rywalem Cracovii w okresie przygotowawczym będzie Szachtar Donieck. To spotkanie zaplanowano na najbliższą sobotę w czasie zgrupowania w hiszpańkim San Pedro del Pinatar. Zespół prowadzony przez trenera Jacka Zielińskiego pierwszy mecz ligowy rozegra 10 lutego. Będzie to wyjazdowe spotkanie z Ruchem Chorzów.