|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Urszula Wolak poleca: „Planeta singli 2”

„Planeta singli 2” wchodzi do kin w wyjątkowym czasie – gdy jesienne wieczory najchętniej spędza się w kinie, by oderwać się od szarej rzeczywistości i choć na chwilę poczuć się jak w bajce, gdzie panuje powszechny dobrobyt i kwitnie miłość. Gwarantem takich przeżyć była z pewnością pierwsza część „Planety Singli”, na której wylądowali z hukiem Ania i Tomek. Ona – skromna nauczycielka muzyki. On – przebojowy dziennikarz prowadzący autorski program rozrywkowy, w którym prym wiodły dowcipy o kloacznym zabarwieniu. Z niewiadomych jednak przyczyn niewinna i wrażliwa dziewczyna zakochuje w obrzydliwym karierowiczu. Co z tego wynika? O tym opowiada właśnie „Planeta singli 2” próbująca sprostać oczekiwaniom widzów pierwszej części filmu.

fot: materiały prasowe

Związek pary głównych bohaterów przeżywa tym razem poważny kryzys. Tomek nie ma bowiem zamiaru się ustatkować. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki. Na pewno historii opowiedzianej w pierwszej jak i drugiej odsłonie filmu nie należy brać poważnie i oburzać się na powielane w filmie stereotypy, twardo ciosane postaci czy na przewidywalną fabułę.

Tak zanurzeni w kolorowy świat – przywodzący na myśl lifestylowy blog – zapomnimy o otaczającym nas świecie i oddamy się wstydliwej przyjemności oglądania romantycznej komedii.

 


Dziś w „Kinowyprawach” Radia Kraków o godz. 18.30 gościem Uli Wolak będzie Joanna Łuniewicz; filmoznawczyni UJ i edukatorka filmowa w kinie Agrafka, która opowie o warstwie ideologicznej „Planety singli 1” uznanej powszechnie za jedną z najlepszych polskich komedii romantycznych.

 

 

 

Urszula Wolak

0%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0