|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Parlament Europejski za zniesieniem zmiany czasu w UE

Parlament Europejski w Strasburgu odpowiedział się we wtorek za regulacjami, które mają znieść w państwach UE zmianę czasu, czyli przestawianie zegarków dwa razy w roku.

Fot. Pixabay

Projekt nowelizacji dyrektywy przewiduje, iż ostatnia zmiana czasu w UE miałaby mieć miejsce w 2021r. Państwa członkowskie sprzeciwiają się pośpiechowi w tej sprawie.

Głosowało 653 europosłów. Za było 410, przeciw 192, a 51 wstrzymało się od głosu.

 

 

 

(PAP/ko)

100%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 11

Wtorek, 26 marca 2019, 21:45

Aby unijna dyrektywa weszła u nas w życie, musi zgodzić się na nią Sejm. Głosując na Platformę - czyli partię głosującą ZA cenzurą - sam sobie zaciśniesz pętlę i knebel.

Odpowiedz

Wtorek, 26 marca 2019, 21:41

Chodzi o to, aby w UE był ciemny lud (uważający się za inteligencję) i żył w matrixie zwanym unia. Łatwo to kontrolować, łatwo uciszać niepokornych i myślących samodzielnie.

Odpowiedz

Wtorek, 26 marca 2019, 19:04

Polscy europosłów, którzy zagłosowali za #ACTA2: Danuta HÜBNER (PO) Agnieszka KOZŁOWSKA-RAJEWICZ (PO) Barbara KUDRYCKA (PO) Julia PITERA (PO) Marek PLURA (PO) Bogdan ZDROJEWSKI (PO) Tadeusz ZWIEFKA (PO) Michał UJAZDOWSKI (niezrzeszony)

Odpowiedz

Wtorek, 26 marca 2019, 17:56

@precz z głupotą

Spłycasz problem, tylko dlatego, że go nie rozumiesz. Obostrzenia nie dotyczą tylko praw autorów, ale także cytowania wszelkich informacji. Jeżeli od tej pory mnie zacytujesz, mogę cię pozwać, że ukradłeś moje dzieło (komentarz) i ściągnę z ciebie kasę. Czym to grozi? Ano tym, że gdy twoja Gazeta Wyborcza poda jakieś kłamstwo, a ja odniosę się do niego w sprostowaniu, będę musiał im zapłacić za to, ze zacytowałem ich kłamstwo. To tak trudno pojąć ciemniakom?

Odpowiedz

precz z głupotą

Wtorek, 26 marca 2019, 17:02

Jeżeli jesteś zwolennikiem kradzieży cudzej własności intelektualnej, to oczywiście wrzeszczałeś przeciw regulacji, pewnie wziąleś też udział w kilkudzisięcioosobowym marszu a może nawet założyłeś durną maskę hakera, nie mając oczywiście pojęcia kogo ta maska przedstawia. Ktoś kto korzysta z cudzej własności jest po prostu złodziejem i nie ma różnicy, czy kupuje piracką płytę, kradnie buty w sklepie, czy pobiera na lewo prąd. Złodziej i tyle.

Odpowiedz

Wtorek, 26 marca 2019, 16:30

@kraqus

czytaj ze zrozumieniem.

Odpowiedz

Wtorek, 26 marca 2019, 16:27

@precz z głupotą

Sprawdziłem, a ty chyba nie. Piszesz, że precz z samym sobą?

Odpowiedz

kraqus

Wtorek, 26 marca 2019, 16:25

Nareszcie, idiotyzm z tą zmiana czasu. A Acta 2 to nic innego jak korzyści dla twórców a nie koncernów typu Google, dajecie się manipulować tym monopolistom gigantom.

Odpowiedz

precz z głupotą

Wtorek, 26 marca 2019, 16:05

@precz z komuną

Najpierw sprawdź, później powtarzaj jak durne echo.

Odpowiedz

precz z komuną

Wtorek, 26 marca 2019, 14:20

Acta 2 pokazuje, że potrzeba nam pogonienia lewactwa z UE. Każdy Polak powinien zagłosować za zmianami tego układu.

Odpowiedz

Wtorek, 26 marca 2019, 14:11

Równocześnie PE przyjął dyrektywę ACTA 2. Będą nam teraz mówić co mamy pisać, czytać i jak myśleć. Treści tylko wygodne UE.

Odpowiedz