Wykorzystując przerwę w rywalizacji o ligowe punkty - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrali sparingowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu podopieczni trenera Macieja Stolarczyka wygrali 3:1, rewanżując się tym samym za niedawny remis 2:2 w meczu mistrzowskim na własnym boisku. Prowadzenie dla Wisły zdobył już w 4 minucie Marko Kolar, który wykorzystał rzut karny. Dwa kolejne gole, oba w drugiej połowie strzelił Matej Palčič. Sztab szkoleniowy "Białej Gwiazdy" sprawdzał w tym spotkaniu m.in. występujących na co dzień w drużynie juniorów - Patryka Moskiewicza i Daniela Morysa.

Wisła Kraków: Michał Buchalik - Jakub Bartkowski, Marcin Wasilewski (46' Daniel Hoyo-Kowalski), Maciej Sadlok, Matej Palčič - Rafał Boguski (70' Maciej Śliwa), Dawid Kort (46' Patryk Moskiewicz), Patryk Plewka, Tibor Halilović (86' Daniel Morys), Jesús Imaz (46' Aleksander Buksa) - Marko Kolar.