W naszym radiowym plebiscycie tym razem na podium stanęli szczypiorniści SPR PWSZ Tarnów! W ostatnim czasie udało im się wejść do ekstraligi piłki ręcznej mężczyzn. Doceniło to 50% naszych słuchaczy.

Na drugim miejscu znalazły się Renata Knapik-Miazga i Aleksandra Zamachowska. 41% internautów oddało głos na szpadzistki z AZS AWF Kraków -  członkinie drużyny reprezentacyjnej - które wygrały zawody Pucharu Świata w Dubaju. 9% głosów oddano na Natalię Pacierpnik z Krakowskiego Klubu Kajakowego za zdobycie dziewiątego w karierze tytułu mistrzyni Polski w slalomie kajakowym.

Nasze propozycje:

Renata Knapik-Miazga i Aleksandra Zamachowska - szpadzistki AZS AWF Kraków, członkinie drużyny reprezentacyjnej, która wygrała zawody Pucharu Świata w Dubaju. W finale pokonały mistrzynie globu - Amerykanki 41:28. Był to pierwszy turniej drużynowy, którego wyniki będą zaliczane do kwalifikacji olimpijskich.To ich drugie zwycięstwo w tym sezonie; w lutym były najlepsze w Barcelonie.

Natalia Pacierpnik - Krakowski Klub Kajakowy - za zdobyce dziewiątego w karierze tytłu mistrzyni Polski w slalomie kajakowym.

Dariusz Popiela - Start Nowy Sącz - za wywalczeie ósmego w karierze tytułu mistrza Polski w salomie kajakowym.

SPR PWSZ Tarnów - za wywalczenie awansu do ekstraligi piłki ręcznej mężczyzn. Siódemka SPR będzie w przyszłym sezonie jedynym przedstawicielem Tarnowa w nawyższej klasie rozgrywkowej w grach zespołowych i jedynym przedstawicielem Małopolski w tej dyscyplinie sportu.