|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Beat Tools Open Space w Radiu Kraków. 4. edycja warsztatów dla producentów i muzyków

Off Radio Kraków zaprasza 14 października na 4. warsztaty dla producentów i muzyków Beat Tools Open Space. W świecie tutoriali, poradników online i instrukcji obsługi organizatorzy postawili na spotkanie się w jednym miejscu i wymianę doświadczeń na temat produkowania oraz prezentowania muzyki elektronicznej na scenie.

Tym razem całe wydarzenie podzielono na dwa bloki. Pierwszy z nich to panel wykładów i dyskusji, który odbędzie się w siedzibie Radia Kraków od godziny 13:00. Poświęcony zostanie kwestii prezentowania Live Actu przed publicznością oraz doboru odpowiedniego sprzętu i sposobu produkcji. Wykład otwierający przedstawi Wojciech Szupelak (HalutioN), który opowie o kulcie minimalizmu i pomysłach na konstruowanie minimalistycznych setupów. Następnie pomysłodawca warsztatów, Paweł Pruski (Minoo), bazując na swoim doświadczeniu podpowie jak korzystając z syntezatorów, samplerów i sekwencerów przygotować sceniczny setup. Michał Galczewski (Tweak) przedstawi praktyczne porady dotyczące modnych ostatnio modularów. Na zakończenie panelu warsztatowego wystąpi Maciej Pajek (KTLH), który przybliży uczestnikom temat jednego z najpopularniejszych programów do produkowania muzyki - Abletona Live.

O godzinie 20:00 w Klubie Betel zorganizowano "showcase", w trakcie którego zaprezentowane zostaną trzy godzinne Live Acty od:

- Minoo [Mad-Hop, Asfalt Records]

- KTLH [Nic]

- jednego z uczestników warsztatów.

Warsztaty skierowane są do muzyków i producentów na wszystkich poziomach zaawansowania. Nieważne również, jakim rodzajem muzyki się zajmujesz - przedstawione zostaną uniwersalne triki pozwalające na skonstruowania kreatywnego, nieszablonowego Live Actu.

Wstęp na warsztaty jest płatny i wynosi 20 PLN. Bilety można zakupić w Klubie Betel lub zarezerwować pisząc maila na adres: off@radiokrakow.pl. Wieczorne występy w Klubie Betel są nieodpłatne i otwarte dla publiczności.

Szczegółowe informacje:

Weź udział w wydarzeniu!

 

 

Radio Kraków, Off Radio Kraków

0%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0