|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Tarnów: znaleziono zwłoki mężczyzny, o śmiertelne pobicie podejrzany syn

Informację o odnalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z mieszkań w Tarnowie przekazał PAP rzecznik prasowy tarnowskiej policji asp. sztab. Paweł Klimek. Ciało znajdowało się w rozkładzie. Podejrzany o śmiertelne pobicie jest syn ofiary.

fot: policja

Zwłoki mężczyzny odnaleziono w jego mieszkaniu w Tarnowie w niedzielę, kiedy to tamtejsza policja otrzymała zgłoszenie od kobiety zaniepokojonej dłuższą nieobecnością swego sąsiada. Na klatce schodowej bloku, w którym mieszkał mężczyzna, unosiła się specyficzna, nieprzyjemna woń.

Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy. Po wejściu do mieszkania ratownicy znaleźli zwłoki mężczyzny – 57-letniego właściciela – będące w stanie daleko posuniętego rozkładu, a będący na miejscu lekarz stwierdził zgon. Wstępne oględziny wskazywały, że zgon nie nastąpił z przyczyn naturalnych, a mężczyzna nie żyje od dwóch lub trzech tygodni. Jego ciało zabezpieczono w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie celem ustalenia przyczyny śmierci.

"Jeszcze tego samego dnia policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali osobę, która mogła przyczynić się do śmierci mężczyzny. Zatrzymany to 24-letni syn zmarłego, któremu policjanci zarzucili ciężkie uszkodzenie ciała, czego następstwem była śmierć ojca. Z takimi zarzutami zatrzymany dwudziestoczterolatek został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, a następnie do tarnowskiego sądu" – czytamy w przesłanym PAP komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Syn zmarłego usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, skutkującego śmiercią człowieka. Grozi mu od 5 lat więzienia do dożywocia. Tarnowski sąd zdecydował o zastosowaniu wobec młodego mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci 3 miesięcy aresztu.

 

 

 

(PAP/ko)

33%
67%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 1

Wojtekk

Piątek, 9 listopada 2018, 13:00

znowu PatoTarnów :(

Odpowiedz