GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Po zaciętej walce hokeiści Pasów musieli uznać wyższość mistrza Polski GKS Tychy, przegrywając 3:4. Spotkanie obfitowało w mnóstwo ostrych starć, a kary meczu otrzymali Christian Mroczkowski i Richard Najezchleb. Bramki dla 12-krotnych mistrzów Polski zdobywali: Tomáš Franek,  Štěpán Csamangó i Erik Němec.

Bramki: 0:1 Tomas Franek (4), 1:1 Kacper Gruźla (16), 1:2 Stepan Csamango (25), 2:2 Alexander Szczechura (34), 3:2 Michał Kotlorz (37), 3:3 Erik Nemec (49), 4:3 Filip Komorski (54).

Kary: GKS - 45 minut, w tym kara meczu Christian Mroczkowski i 10 minut Bartosz Ciura, Cracovia - 37 minut, w tym kara meczu Richard Nejezchleb. Widzów 900.

Re-Plast Unia Oświęcim - Tauron Podhale Nowy Targ 4:3 (1:2, 2:0, 1:1).

Małopolskie derby w Oświęcimiu zaczęły się lepiej dla hokeistów Podhala, którzy po 13 minutach prowadzili 2:0. Kolejne cztery trafienia zanotowali jednak gospodarze - konkretnie Teddy Da Costa, Luka Kalan, Martin Przygodzki i Sebastian Kowalówka. W ostatniej tercji był remis, a ostatecznie punkty zostały w Oświęcimiu.

Bramki: 0:1 Alan Łyszczarczyk (6), 0:2 Kacper Guzik (13), 1:2 Teddy Da Costa (14), 2:2 Luka Kalan (26), 3:2 Martin Przygodzki (30), 4:2 Sebastian Kowalówka (42), 4:3 Emil Svec (52).

Kary: Unia - 6; Podhale - 8 min. Widzów 1 500.

W przerwie, po pierwszej tercji wręczono brązowe medale mistrzostw Polski za sezon 2019/2020 hokeistkom Unii Oświęcim.